• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 110

15881950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653303 15881950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. FicowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,- oddzie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15881339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27629198 15881339 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny JędrusikBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (25 735 zł/m2)

3
1
54.4 m2
2016
15879128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608274 15879128 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,43m2 składa się z:-Kuchni z salonem 22,96m²,...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (27 860 zł/m2)

3
1
57.43 m2
2017
15883384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675040 15883384 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuNowy budynek (2025) – nowoczesna inwestycja i świeże części wspólneNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,67m2 składa się z:- sa...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 927 zł/m2)

2
1
46.67 m2
2025
15876618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542315 15876618 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - piw...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (17 857 zł/m2)

2
1
42 m2
1971
15876299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535222 15876299 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta KrasińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,26m2. Układ:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- dwie sypialnie,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (26 873 zł/m2)

3
1
63.26 m2
2018
15876270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534868 15876270 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z:-przestronnego salonu z kuchni...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
75 m2
2016
15877716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577804 15877716 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15870254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje po remoncie, garaż 27424172 15870254 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,3m2, piętro 16 z windą, w budynku z 2012r., Sady Żoliborskie.Świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 652 zł/m2)

2
-
46 m2
2012
15847234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, osobna kuchnia, balkon, piwnica 26905130 15847234 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1968r., Sady Żoliborskie.Do remontu. Super dla singlasingielki lub pary, także ma flipa lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15853998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067467 15853998 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m² , zlokalizowane na parterze pięciopiętr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (23 095 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15891154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27889985 15891154 Sady Żoliborskie, Braci Załuskich,10p 10Blok 1970 r, odnowiony, 2 nowoczesne windyMiejsce postojowe ogrodzone na zewnątrzPiękna, jasna i przytulna kawalerka położona w kameralnym osiedlu-ogrodzie Sady Żoliborskie.Wspaniały widok na zieleń oraz miast...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1970