• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 110

15856577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 56 m² | CICHE| jasna kuchnia | piwnica! 27094080 15856577 3 pokoje 56,5 m² ciche jasna kuchnia balkon Żoliborz - ul. Przasnyska 16ANa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m², położone przy ul. Przasnyskiej 16A na warszawskim Żoliborzu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamera...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (15 339 zł/m2)

3
1
56 m2
1967
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15858768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27154796 15858768 Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw. w doskonałej lokalizacji , na przeciwko Parku Kępa Potocka!Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy Gwiaździstej i korzystać ze wszystkiego co oferuje park: zieleni, wody, ścieżek do biegania, ka...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (23 626 zł/m2)

3
1
91 m2
2000
15888020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Sady Żoliborskie 27799821 15888020 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Ustawne mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15887988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | 2-Pokojowe | Żoliborz 27799559 15887988 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Mieszkanie po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 056 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15889898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 3-Pokoje | Zielona Okolica 27863258 15889898 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 6 m²)- Salonu (ok. 16 m²)- Pokoju (ok. 6 m²)- Sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15886622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Po remoncie generalnym | Żoliborz 27762923 15886622 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 26 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z:- Salonu Sypialni - Kuchni w przejściu - Łazienki Ustawna kawalerka w cichej, ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (23 038 zł/m2)

1
1
26 m2
1960
15863957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 2 pokoje | po remoncie 27259183 15863957 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Włościańskiej.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 45m2 składa się:- salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1972
15853889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | parter | cisza | metro 27061831 15853889 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka.Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 37m2 składa się :- salon- kuchnia- sypialn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15889440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850153 15889440 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,98m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia doda...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (27 811 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15890366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875903 15890366 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salon,-sypialnia,-oddzielna k...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (21 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15889236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846107 15889236 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967