• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 168

15792655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26024427 15792655 Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 w doskonałej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z szybkim dostępem w najważniejsze punkty miasta.Działka znajduje się przy ulicy Kłosowej, w dzielnicy Jeżowa Wola. Je...

Radom (Jeżowa wola) (Mazowieckie, gm. Radom)

189 000 PLN

-
-
941 m2
-
15792658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26024414 15792658 Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe miejsce. Miejsce, które może stanowić azyl do życia, pracy i odpoczynku, dając idealną przestrzeń na wszystkie te sfery. Państwa przyszły dom.Całe nowo wybudowane osiedle składa się z 12 domów z ogrodami o powier...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

745 000 PLN (5 478 zł/m2)

5
2
136 m2
2025
15799950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26200361 15799950 Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn!LOKALIZACJAZnajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków działkowych co zapewnia ciszę i kontakt z naturą. Najbliższy sklep ...

Radom (Wacyn) (Mazowieckie, gm. Radom)

230 000 PLN

-
-
1044 m2
-
15807821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26380496 15807821 REZYDENCJA Z WŁASNYM AKWENEM • 152 m² TECHNOLOGICZNEGO KOMFORTU • 5100 m² PRYWATNEJ PRZESTRZENI • RADOM DŁUGOJÓW GÓRNYDla osób, które wiedzą, że prawdziwa jakość zaczyna się tam, gdzie kończy się masówka.Jeśli szukasz domu, który daje komfort rezyde...

Radom (Długojów górny) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 450 000 PLN (10 525 zł/m2)

4
2
232.77 m2
2022
15799962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26200486 15799962 Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn!LOKALIZACJAZnajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków działkowych co zapewnia ciszę i kontakt z naturą. Najbliższy sklep ...

Radom (Wacyn) (Mazowieckie, gm. Radom)

255 000 PLN

-
-
1702 m2
-
15747979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25104290 15747979 Jeżeli myślisz o zakupie 3-pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania w dobrej lokalizacji - to idealnie trafiłeś. Ten apartament spełni oczekiwania nawet wymagających. Wysokiej jakości, eleganckie wyposażenie, duża przestrzeń i doskonała lokalizacj...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

575 000 PLN (7 719 zł/m2)

3
1
74.49 m2
2002
15746467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25084589 15746467 Mieszkanie, które z pewnością wymaga remontu. Jednak ta przestrzeń jest wyjątkowa. Ponad 100 m2, duże pokoje, stylowe piece kaflowe, piękne drewniane drzwi, duże okna. To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat.Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mies...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

530 000 PLN (5 224 zł/m2)

3
1
101.45 m2
1939
15560226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21308670 15560226 PRZYTULNE NOWOCZESNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI!Luksus w samym sercu Radomia! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o niepowtarzalnym uroku, zlokalizowane w doskonałym punkcie. Oczaruje Cię nie tylko swoim ponadczasowym wystrojem, ale także funk...

Radom (Glinice) (Mazowieckie, gm. Radom)

480 000 PLN (10 423 zł/m2)

2
1
46.05 m2
2024
15527694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20544274 15527694 DOM W CENIE MIESZKANIA NA RADOMSKIM IDALINIE Szukasz idealnego miejsca na ziemi dla siebie i swojej rodziny? Marzysz o domu, ale nie chcesz zrujnować swojego budżetu?Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej....

Radom (Idalin) (Mazowieckie, gm. Radom)

579 000 PLN (3 619 zł/m2)

5
2
160 m2
1984
15768553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25547078 15768553 Szanowni PaństwoMam zaszczyt zaoferować Państwu dom w jednej z lepszych lokalizacji w Radomiu. Idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca z łatwym dostępem do centrum, a jednocześnie cenią sobie ciszę i spokój.Lokalizacja:Dom znajduje się na ...

Radom (Malenice) (Mazowieckie, gm. Radom)

770 000 PLN (4 360 zł/m2)

5
2
176.6 m2
2022
15741623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24977898 15741623 Działka z miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną na ŻakowicachLOKALIZACJA:Działka położona jest w Radomiu przy ul. Starowiejskiej, w spokojnej i zielonej części miasta. Wokół dominuje zabudowa jednorodzinna o niskiej intensywno...

Radom (Żakowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

830 000 PLN

-
-
3313 m2
-
15502464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19978146 15502464 Słoneczne 3 pokoje na Osiedlu GołębiówLOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Gołębiów przy ulicy Skorupki. Atuty okolicy to:> pętla autobusowa> szkoła> przedszkole> kościół> dostęp do centrów handlowych> supermarket oraz Gal...

Radom (Gołębiów i) (Mazowieckie, gm. Radom)

420 000 PLN (5 696 zł/m2)

3
2
73.74 m2
-