• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 168

15776774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25717736 15776774 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Radomia, zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta i wszelkie udogodnienia, jakie oferuje ta lokalizacja.Mieszkanie o powierzchni 38 mkw ofer...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

215 000 PLN (5 811 zł/m2)

1
1
37 m2
1980
15776893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25719512 15776893 Do sprzedania cała kamienica usytuowana przy ul. Moniuszki, w samym centrum Radomia, Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wynosi 563m (39,12m, 76,65m, ...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 408 zł/m2)

1
-
763 m2
-
15878369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594898 15878369 Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m², idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy.Budynek zlokalizowany na osiedlu Dzierzków, ledwie 3km o...

Radom (Dzierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (3 563 zł/m2)

5
1
160 m2
1987
15881608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27641397 15881608 Na sprzedaż działka o powierzchni 1617 m², położona w spokojnej części Radomia (obręb Kaptur).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania Chabrowa - jasne zasady zabudowy i bezpieczeństwo inwestycji.Co zyskujesz:* dużą przestrzeń i prywatn...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
1617 m2
-
15801145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26227453 15801145 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73 mkw, usytuowanego w sercu osiedla Akademickiego w Radomiu. Położone na 10. piętrze, to urokliwe mieszkanie oferuje przepiękne widoki i doskonałą lokal...

Radom (Os. akademickie) (Mazowieckie, gm. Radom)

435 000 PLN (5 959 zł/m2)

3
1
73 m2
1978
15812292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473554 15812292 Przedstawiamy Państwu luksusowy dom na sprzedaż położony w malowniczej dzielnicy Malenice w Radomiu. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 178 m² oferuje komfort i przestrzeń dla wymagających rodzin.Dom składa się z pięciu przestronnych pokoi, któr...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (10 393 zł/m2)

5
2
178 m2
2019
15693275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060671 15693275 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej przy jednej z głównych arterii Radomia - ul. Struga.Ta imponująca działka inwestycyjna o powierzchni 8 512 m² stwarza niepowtarzalne możliwości dla ambitnych...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

4 700 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
8512 m2
-
15859559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27168723 15859559 Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ten apartament to harmonijne połączenie ponadczasowej elegancji, komfortu i nowoczesnej funkcjonalności w samym sercu miasta, a jednocześnie w otoczeniu cisz...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
2
100 m2
2019
15634030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22908328 15634030 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Gagarina na osiedlu Ustronie w Radomiu.Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wyna...

Radom (Ustronie) (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

4
1
64 m2
1980
15826712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633270 15826712 Rzadko spotykana relacja ceny do metrażu w tej lokalizacji.Prawie 70 m² i 4 pokoje w centrum miasta w poziomie cenowym, który daje realną przewagę przy zakupie.KLUCZOWE PARAMETRY* 69,2 m²* 4 pokoje* 1 piętro* Balkon* Miejsce postojowe za szlabanem* P...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

380 000 PLN (5 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1971
15579777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21751671 15579777 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu. Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem ...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15824461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633233 15824461 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę.Wyceniona na 390 000 zł, daje konkurenc...

Radom (Godów) (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
2154 m2
-