• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 168

15868018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27361861 15868018 Są domy z rynku i są domy z duszą i charakterem.Ten należy do tej drugiej kategorii.To miejsce tworzone przez lata przez rodzinę, w której ważne są relacje, przestrzeń do wspólnego życia i otwartość na ludzi. Dom, w którym przestrzeń nie jest przypa...

Radom (Borki) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 000 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
2
160 m2
1990
15776893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25719512 15776893 Do sprzedania cała kamienica usytuowana przy ul. Moniuszki, w samym centrum Radomia, Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wynosi 563m (39,12m, 76,65m, ...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 408 zł/m2)

1
-
763 m2
-
15878369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594898 15878369 Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m², idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy.Budynek zlokalizowany na osiedlu Dzierzków, ledwie 3km o...

Radom (Dzierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (3 563 zł/m2)

5
1
160 m2
1987
15881608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27641397 15881608 Na sprzedaż działka o powierzchni 1617 m², położona w spokojnej części Radomia (obręb Kaptur).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania Chabrowa - jasne zasady zabudowy i bezpieczeństwo inwestycji.Co zyskujesz:* dużą przestrzeń i prywatn...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
1617 m2
-
15859559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27168723 15859559 Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ten apartament to harmonijne połączenie ponadczasowej elegancji, komfortu i nowoczesnej funkcjonalności w samym sercu miasta, a jednocześnie w otoczeniu cisz...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
2
100 m2
2019
14633898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 152817 14633898 Na sprzedaż centrum handlowo-rozrywkowe o łącznej pow. użytkowej 6 748 m2, położone na sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej pow. 5 128 m2, zlokalizowane w Radomiu. Obiekt składa się z dwóch budynków produkcyjno - magazynowych przebudowa...

Radom (Żakowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

10 000 000 PLN (1 482 zł/m2)

11
-
6748 m2
1970
15820233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649956 15820233 Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33,27 m², położona przy ul. Młodzianowskiej w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Radom – Planty.● Lokalizacja – PlantyTo idealne miejsce dla osób, które cenią bliskość centrum, dobrą komunikację or...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

249 000 PLN (7 266 zł/m2)

1
1
34.27 m2
1970
15865703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27304876 15865703 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4248 m², położona w rozwijającej się części Radomia – ul. Mostowa (KończyceWośniki), niemal na końcu ulicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Parametry działki: powierzchnia:...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

547 992 PLN

-
-
4248 m2
-
15865261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27291117 15865261 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na wyższym parterze. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją okien wschód-zachód, dzięki czemu wnętrza są jasne i przyjemne przez cały dzień.Mieszkanie ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

409 000 PLN (8 702 zł/m2)

3
-
47 m2
1971
15815174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26582307 15815174 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.7m² zlokalizowane w Radomiu na osiedlu Ustronie przy ul. Osiedlowej. Blok nr 20 Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym ocieplonym bloku. W jego skład wchodzi salon z wyjściem na balkon, ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

359 000 PLN (6 685 zł/m2)

3
-
53.7 m2
1980
15827480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625537 15827480 Rodzinne wyremontowane 3 pokoje na Os. MichałówLOKALIZACJA:Lokal mieści się przy ul. Piastowskiej 3 w sercu osiedla Michałów.Czas dojazdu do centrum to zaledwie 10min.Atutem nieruchomości jest bliskość tras wylotowych w kierunku Warszawa, Kraków ,Rze...

Radom (Michałów) (Mazowieckie, gm. Radom)

500 000 PLN (8 637 zł/m2)

3
1
57.89 m2
1985
15792632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26024435 15792632 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjątkowej działki z warunkami zabudowy. Zlokalizowana jest ona przy ulicy Skaryszewskiej w Radomiu - świetne miejsce, blisko wszelkich udogodnień.Miejsce na Twój przyszły dom to 1439 m2 zieleni zlokalizowane...

Radom (Długojów) (Mazowieckie, gm. Radom)

295 000 PLN

-
-
1439 m2
-