• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk

Znalezionych ofert: 193

15887177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27778971 15887177 Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow. 54,26 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym bloku 3 piętrowym . Dwa pokoje 22 i 11 m2 n, na ścianach gładź gipsowa, kuchnia 8 m2 oddzielna widna, łazienka 4m2, oddzielne WC ...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

720 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
54 m2
2011
15409003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17888064 15409003 Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW usytuowane w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 43 m2.4 piętro 4-piętrowego bloku bez windy, wybudowanego w latach 80-tych.Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz sporego przedpokoju.Jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

478 000 PLN (11 116 zł/m2)

2
-
43 m2
1980
15885724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739950 15885724 Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko PKP Grodzisk Mazowiecki.Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się:- duży salon z aneksem kuchennym- 3 duże sypialnie- 2 łazienki- pralnio-suszarniaW kuchni i przedpokoju zabudowa, na podłodze panele Quick-...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

860 000 PLN (11 622 zł/m2)

4
-
74 m2
2014
15857346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27121241 15857346 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Radonie, w gminie Grodzisk Mazowiecki, w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych nr 511, 512 oraz 513 o łącznej ...

Grodzisk Mazowiecki (Radonie) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

790 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
6577 m2
-
15864563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269246 15864563 Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.Rozkład...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
1
96 m2
2025
15826986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26783345 15826986 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Układ pomieszczeń:-przestronn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15877586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573988 15877586 Na sprzedaż atrakcyjny budynek o powierzchni 650 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, urzędów, banków oraz komunikacji miejskiej. Dworzec PKP i ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

5
2
650 m2
1993
15292255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14949810 15292255 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania.Układ:6 pokoi, kuchnia, 2 łazienkipiwnica ok. 120 m (pralnia, spiżarnia, łazienka, 3 pomieszczenia)Atuty:...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 900 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
300 m2
2004
15380122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17246554 15380122 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, przestrzeń oraz komfort codziennego życia w otoczeniu natury.Nieruchomość znajduje się w urokliwym miejscu, zaledw...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

6
3
240 m2
1996
15641452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23083568 15641452 Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 143 m2 położony na kameralnym osiedlu w zielonym Grodzisku Mazowieckim, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy.Lokal z garażem, dodatkowe miejsca do parkowania na podjeździe.Działka wielkości 220 m2.Przestronne p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15883734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675564 15883734 Twój nowy rozdział zaczyna się tutaj ostatni dom w sercu Grodziska MazowieckiegoSą miejsca, które od pierwszej chwili mają w sobie to coś. Ten dom jest właśnie jednym z nich. To ostatnia dostępna przestrzeń w kameralnej inwestycji Zakątek Piękna mi...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (9 622 zł/m2)

5
3
135 m2
2025
15853587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053251 15853587 Nowoczesny lokal z ogrodem 104,71 m² Green Garden II pompa ciepła dostępny od zarazNa sprzedaż segment o powierzchni 104,71 m² z prywatną działką 132 m², położony w zielonej części na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
-
105 m2
2025