• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk

Znalezionych ofert: 193

15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15861395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27206536 15861395 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNE , ROZKŁADOWE I KLIMATYCZNE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 52,05 M 2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD ( lodówko -zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, pralka, okap) i składa się z:...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2021
15512746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20175931 15512746 DO SPRZEDANIA : Nieruchomość gruntowa w m. Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki o łącznej powierzchni 7997 m 2 , w skład której wchodzą : staw o pow. 7000 m2 ; działka o pow.997 m 2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego...

Grodzisk Mazowiecki (Szczęsne) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

450 000 PLN

-
-
7997 m2
-
15888220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807065 15888220 Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1768 m w Grodzisku Mazowieckim idealna propozycja dla inwestora lub osób szukających miejsca pod nowoczesną zabudowę w świetnej lokalizacji.Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające rea...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 449 000 PLN

-
-
1768 m2
-
15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15835543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713173 15835543 Nowoczesne mieszkanie w segmencie z dużym tarasem i garażem Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie w segmencie o powierzchni 78 m, z garażem 18 m, położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15876969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27559291 15876969 Przestrzenne mieszkanie o pow. użytkowej 90 m2 (pow. całkowita 115 m2) usytuowane na os. Bairda w Grodzisku Maz. Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny - z balkonem - urządzona kuchnia - sypialnia- wcNa drugim poziomie są: - 2 sypialnie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

848 000 PLN (7 374 zł/m2)

4
-
115 m2
1999
15887678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27791148 15887678 DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z ODPADAMIDOSKONAŁE WYMIARY 117 METRÓW SZEROKOŚCI NA 196 METRY GŁĘBOKOŚCILOKALIZACJA STREFA PRZEMYSŁOWA GRODZISKA MAZOWIECKIEGO 5 KM DO WJAZDU NA AUTOSTRADĘ A-2DO STACJI PKP 1,...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

12 650 000 PLN

-
-
23000 m2
-
15887682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791152 15887682 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

870 000 PLN (9 457 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15346238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16412095 15346238 Mieszkanie znajduje się w nowym, zadbanym budynku z 2016 roku. Mieszkanie jest w pełni wykończone, zadbane i sprzedawane z zabudową stałą i meblami. Kawalerka jest bardzo słoneczna, dzięki południowo - zachodniej ekspozycji okien, które są zarówno w ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

465 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
31 m2
2016
15780399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25801646 15780399 Przestrzenne mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na osiedlu Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie po generalnym remoncie, z panoramicznymi oknami z widokiem na zieleń.Wymienione wszystkie instalacje.Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny o po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (10 102 zł/m2)

4
-
98 m2
2003
15887411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27783144 15887411 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (9 783 zł/m2)

3
-
92 m2
-