• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk

Znalezionych ofert: 193

15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15830951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, Niski czynsz, WYKOŃCZONE POD KLUCZ, miejsce parkingowe 26682975 15830951 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze, o powierzchni 34 m², zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Konspiracji. Możliwość montażu również sprzętu AGD. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku...

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji 6

469 000 PLN (13 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15572574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21589991 15572574 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2065 m2 w grodzisku Maz na granicy z Milanówkiem.Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka o szerokości od drogi prywatnej ok 36,5 m x ok 56 m.W drodze przy działce prąd i kana...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

555 000 PLN

-
-
2065 m2
-
15745341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25056052 15745341 Wyjątkowe działki pod budowę domów Grodzisk, gm. ZbuczynTwoje miejsce na ziemi lub pewna inwestycja kapitałuSzukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Prezentujemy ...

Grodzisk (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

645 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10726 m2
-
15771338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w super lokalizacji 25578230 15771338 Do kupienia działka budowlana 859 m2, Grodzisk MazowieckiObowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną (MN): jeden budynek mieszkalny (co najwyżej dwie kondygnacje naziemne) i jeden budynek towarzyszący (garaż, altana, budynek gospodarcz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

715 000 PLN

-
-
859 m2
-
15895432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962143 15895432 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 182 455 PLN (8 650 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962142 15895357 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 199 000 PLN (8 771 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962113 15895426 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 81,01 mkw. składa się: PARTERPrzedsionek ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 629 zł/m2)

3
1
81.01 m2
2026
15895666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962191 15895666 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,15 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 276 855 PLN (9 586 zł/m2)

4
2
133.2 m2
2026
15895507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962144 15895507 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 104,77 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 192 454 PLN (8 980 zł/m2)

5
2
132.79 m2
2026
15862373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224998 15862373 Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem bezczynszowe parter, 58,19 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie bezczynszowe z dużym ogrodem, położone na parterze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej czterolokalowej z...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

889 000 PLN (15 328 zł/m2)

3
1
58 m2
2020