• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk

Znalezionych ofert: 193

15780424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801571 15780424 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

745 000 PLN (9 198 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15872449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27493740 15872449 Do sprzedaży dom w Czarnym Lesie przy ul. Limbowej 8, utrzymany w stylu angielskiej willi, dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1511 m2, o wymiarach 25m x 60,5m. Dom wybudowany w technologii RBS Royal Building System. Powierzchn...

Grodzisk Mazowiecki (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (7 871 zł/m2)

5
-
202 m2
2007
15771052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie sprzedaż lub zamiana, system aukcyjny 25569265 15771052 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w Grodzisku Mazowieckim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Sprzedaż odbywa się w systemie aukcyjnym (licytacja) - to wyjątkowa okazja, by kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie!...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

560 000 PLN (9 492 zł/m2)

3
1
59 m2
2014
15858428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149400 15858428 Segment narożny 110 m² z ogrodem 200 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m², położony w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość w zabudowie czworaczej, z dużym ogrodem oraz dog...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 219 000 PLN (11 082 zł/m2)

4
2
110 m2
2016
15893357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908786 15893357 Zadbane mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2008 roku, w bardzo spokojnej okolicy.Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze bloku w Grodzisku Mazowieckim, z szybkim dojazdem do PKP Grodzisk, ale też do Milanówka.Na powierzchnie 61m2 składają...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

775 000 PLN (12 705 zł/m2)

2
-
61 m2
2008
15872590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498502 15872590 W pełni wykończone mieszkanie na monitorowanym osiedlu, blisko stacji PKP oraz sklepów. Cicha, zlokalizowana na 4 piętrze (klimatyzacja) z windą nieruchomość, nie wymaga nakładów finansowych jest gotowa do wprowadzenia od zaraz.Na powierzchnię 56,65...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15798423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26168358 15798423 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Grodzisku Maz. (okolice Stawów Walczewskiego).Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 38,5 x 39 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce prąd i woda.W drodze ok 30 m (p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 327 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015