• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk

Znalezionych ofert: 193

14204741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105545 14204741 Działka o powierzchni 15 ha, o wymiarach 235 x 638 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium Uwarunkowań Rozwoju Gminy Grodzisk Mazowiecki teren zabudowy mieszkan...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

22 500 000 PLN

-
-
150000 m2
-
14892951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4154768 14892951 Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim , o powierzchni 7350 m2, wymiary 90 x 75 x 75 x 118 m, bezpośrednio usytuowana przy drodze asfaltowej. Media: prąd i gaz na działce, woda - jest studnia , wodociąg bezpośrednio prz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

4 500 000 PLN

-
-
7350 m2
-
6971679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77542 6971679 Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium Uwarunkowań Rozwoju Gminy Grodzisk Mazowiecki teren zabudowy mieszkaniow...

Grodzisk Mazowiecki (Chlebnia) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

13 500 000 PLN

-
-
90000 m2
-
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15895189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960663 15895189 Do sprzedania budynek ostatni segment w tej inwestycji. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Ostatnie takie miejsce w Grodzisku - dużo zieleni , nowa budowana droga , ślepa ulica.Odległości : Stawy Walczewskiego , restauracje, przedszkole 1,2 km, szkoła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

879 000 PLN (8 215 zł/m2)

4
-
107 m2
2025
15896741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988192 15896741 Promocja!!Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy !Blisko do WKD oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Parter:-wiatrołap-korytarz-wc- salon+kuchnia-garażPiętro:-4 sypialnie - łazienkaLokali...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (7 992 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15752687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25173032 15752687 Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z MPZP na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami w formie wolnostojącej, bliźniaczej lub szeregowej. Wysokość zabudowy do 12m. Minimal...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN

-
-
860 m2
-
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
15894137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27926833 15894137 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3 450 mkw., położona w spokojnej miejscowości Książenice (gmina Grodzisk Mazowiecki). Teren objęty jest planem miejscowym, który umożliwia budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Działka zlokalizowana...

Grodzisk Mazowiecki (Książenice) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

690 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
3450 m2
-
15840899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786095 15840899 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się gminie Grodzisk Mazowiecki, w miejscowości Kłudno Stare. To idealna lokalizacja dla osób szukających inwestycji w spokojnej okolicy, z...

Grodzisk Mazowiecki (Kłudno stare) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 840 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
14423181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2732920 14423181 Historyczny kompleks trzech zabudowań dla konesera, indywidualisty lub artystycznej duszy. Budynek mieszkalny, wolnostojący, niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny (parter, piętro, poddasze). Wybudowany pod koniec XIX w. Liczne ozdoby architektoniczne e...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 799 000 PLN (9 885 zł/m2)

3
1
182 m2
1876