• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 204

14952669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5489438 14952669 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3400 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice).Działka przy drodze utwardzonej, blisko drogi asfaltowej (oświetlona).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 47m x ok 78 m.W drodze przy działce prą...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 448 000 PLN

-
-
3400 m2
-
15571654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21569638 15571654 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 720 m2 w ścisłym centrum Grodziska Maz.Działka z dostępem do dwóch ulic.Działka z jednej strony przy cichej, asfaltowej i spokojnej ulicy, a z drugiej strony przy ruchliwym ciągu pieszym.Na działce użytko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 500 000 PLN (26 923 zł/m2)

1
-
130 m2
-
15778802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758497 15778802 Do sprzedania połowa domu (parter) 84 m2 z oddzielnym wejściem i oddzielną księgą wieczystą.W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, łazienka i kuchnia.W skład nieruchomości wchodzi dodatkowo oddzielny piętrowy domek o powierzchni ok 55 m2 (4 pokoje 2 ła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

872 000 PLN (5 011 zł/m2)

5
-
174 m2
1980
15692567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24048441 15692567 Do sprzedania 7 działek budowlanych jako całość o łącznej powierzchni 8000 m2 w Grodzisku Maz.3 działki po 2200 m2, 1 działka 2780 m2, 2960 m2, 2336 m2 i działka 3290 m2.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie nieregularnym, zbliż...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

8 000 000 PLN

-
-
17968 m2
-
15847181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26903715 15847181 Dom z garażem w centrum Grodziska Mazowieckiego.Skrajny segment o powierzchni 160 m2 położony przy stawach Walczewskiego, szkołach i całej infrastrukturze miejskiej.Nieruchomość stoi na działce o powierzchni około 220 m2 jest to narożny segment podłą...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (6 188 zł/m2)

5
1
160 m2
2025
15844824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26846765 15844824 Na sprzedaż lokal 48 m w centrum Grodziska MazowieckiegoOferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 48 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy reprezentacyjnym deptaku. Doskonała lokalizacja gwarantuje bardzo dobrą widocz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

519 000 PLN (10 813 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15780423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25801558 15780423 Do sprzedania działka z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki 2 lokalowe.Bardzo dobra lokalizacja, 600 m do kolejki WKD, szkoła 400 metrów od działki.Wszystkie media miejskie przy działce, dojazd asfaltem.Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN

-
-
1683 m2
-
15604396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22286277 15604396 Działka Przemysłowa na Sprzedaż 7961 m Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki strefa przemysłowa Powierzchnia: 7961 m Przeznaczenie: Przemysłowe Produkcyjne MagazynoweNa sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 7961 m, idealna pod inwestycję w produkc...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 830 000 PLN

-
-
7961 m2
-
15802413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26266146 15802413 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAtrakcyjna działka 3400 m² w cichej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego (Szczęsne) z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na terenie znajduje się solidny, dwukondygnacyjny dom w stanie surowym (...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 000 000 PLN (1 765 zł/m2)

-
-
3400 m2
-
15829372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638357 15829372 Lokalizacja Premium- żyj w rytmie miasta! To adres, który ułatwia życie codzienne.Komfortowe mieszkanie 2- pokojowe w centrum Grodziska Maz., zlokalizowane w nowym apartamentowcu.Mieszkanie jest wykończone, gotowe do zamieszkania - pokój dzienny z wy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

690 000 PLN (16 429 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15780349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25801636 15780349 Ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 zlokalizowane na parterze.Atutem nieruchomości jest fakt, iż sprzedawane będzie z częściowym umeblowaniem, co pozwala na natychmiastowe zamieszanie lub wynajęcie.Doskonała lokalizacja. Bliskość przedszko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

605 000 PLN (10 431 zł/m2)

3
-
58 m2
1974
15687133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23958524 15687133 Unikalna kamienica w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego.To propozycja idealna dla osób szukających miejsca do życia, prowadzenia działalności lub stabilnej inwestycji.Najważniejsze atuty nieruchomości:-270 m powierzchni użytkowej funkcjonalny u...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 990 000 PLN (7 370 zł/m2)

7
3
270 m2
1998