• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 206

12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15830951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, Niski czynsz, WYKOŃCZONE POD KLUCZ, miejsce parkingowe 26682975 15830951 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze, o powierzchni 34 m², zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Konspiracji. Możliwość montażu również sprzętu AGD. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku...

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji 6

469 000 PLN (13 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15882176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658194 15882176 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2412 m2 w Grodzisku Maz. (na granicy z Kadami).Działka przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie.Działka w kształcie trapezu zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 47 m x ok 54 m.Prąd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN

-
-
2412 m2
-
15857779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27133497 15857779 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2521 m2 w Grodzisku Maz. (osiedle BairdaKopernika).Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 44 m x ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 655 000 PLN

-
-
2521 m2
-
15882175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658193 15882175 DO SKOŃCZENIADo sprzedania działka budowlana o powierzchni 1660 m2 w Grodzisku Maz. (na granicy z Kadami).Działka przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 44 m x ok 39 m.Prąd, woda i...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN

-
-
1660 m2
-
15848079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26932819 15848079 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 180 m2.W skład l...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

859 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15798423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26168358 15798423 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Grodzisku Maz. (okolice Stawów Walczewskiego).Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 38,5 x 39 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce prąd i woda.W drodze ok 30 m (p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 327 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15797595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26153983 15797595 Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku WKD) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice).Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok 54 m x ok 50 m.W drodze prz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 798 000 PLN

-
-
2751 m2
-
15692567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24048441 15692567 Do sprzedania 7 działek budowlanych jako całość o łącznej powierzchni 8000 m2 w Grodzisku Maz.3 działki po 2200 m2, 1 działka 2780 m2, 2960 m2, 2336 m2 i działka 3290 m2.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie nieregularnym, zbliż...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

8 000 000 PLN

-
-
17968 m2
-
15866756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27327286 15866756 Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 320 m2.W skład lo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

949 000 PLN (9 114 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15778802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758497 15778802 Do sprzedania połowa domu (parter) 84 m2 z oddzielnym wejściem i oddzielną księgą wieczystą.W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, łazienka i kuchnia.W skład nieruchomości wchodzi dodatkowo oddzielny piętrowy domek o powierzchni ok 55 m2 (4 pokoje 2 ła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

872 000 PLN (5 011 zł/m2)

5
-
174 m2
1980