• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 204

15857191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27117031 15857191 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2041 m, położona na granicy Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spokojna, zielona okolica z szybkim dostępem do centrum obu miast oraz pełną infrastrukturą w pobliżu.Parametry działki:powierzchnia: 2041 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 785 875 PLN

-
-
2041 m2
-
15857196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27117018 15857196 Na sprzedaż wyjątkowa działka w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta, a jednocześnie cenią prywatność i kontakt z naturą.Na końcu działki znajduje się bezpośredni dostęp do malownicz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN

-
-
1124 m2
-
15701807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224549 15701807 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202 m, położony w spokojnej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dojazdem do...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 600 000 PLN (7 921 zł/m2)

6
2
202 m2
1995
15736221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24868955 15736221 Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z przyjaznym, komfortowym klimatem idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.Układ mieszkania:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- oddzielna sypialni...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (13 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15690471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24000167 15690471 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w gminie w Polsce. Nieruchomość to lokal użytkowo-handlowy o wielkości powierzchni użytkowej 11...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

5 499 999 PLN (5 000 zł/m2)

12
-
1100 m2
-
15848560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26943922 15848560 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa położona w rozwiniętej strefie przemysłowej Grodziska Mazowieckiego idealna pod inwestycję, rozwój działalności gospodarczej lub magazyn.Szczegóły działki:- Przeznaczenie: działka nieobjęta miejscowym plane...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

982 500 PLN

-
-
3930 m2
-
15852208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026017 15852208 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3 450 mkw., położona w spokojnej miejscowości Książenice (gmina Grodzisk Mazowiecki). Teren objęty jest planem miejscowym, który umożliwia budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Działka zlokalizowana...

Grodzisk Mazowiecki (Książenice) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

740 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
3450 m2
-
15781435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25828629 15781435 Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na 8. piętrze w budynku z windą. Południowa ekspozycja okien zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień.Nieruchomość znajduje się w samym centrum Gr...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

390 000 PLN (13 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1993
15780408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801578 15780408 Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja z kl. schodową 11 m2 - garaż 22 m2 z pom. technicznym 5 m2 (z dod...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2025
15780375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801566 15780375 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Skrajny segment w zabudowie szeregowej.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15613606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22478005 15613606 Działka 5300 m na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki.Świetna lokalizacja Idealna pod inwestycję.Dostępne media.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5300 m, położonej w atrakcyjnej części Grodziska Mazowieckiego. To doskon...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN

-
-
5300 m2
-
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987