• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 924

15889275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846378 15889275 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha BogusławskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (13 889 zł/m2)

1
1
36 m2
1974
15889276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846377 15889276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (15 472 zł/m2)

3
1
53 m2
2018
15889269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846373 15889269 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- sypialnia z garderobą,- łazienka,- prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

720 000 PLN (14 165 zł/m2)

2
1
50.83 m2
2020
15889237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846108 15889237 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Aleksandra Gieysztora BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 150m2 składa się z:-salon,-otwarta kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 550 000 PLN (23 667 zł/m2)

4
2
150 m2
2014
15889210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845998 15889210 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,23m2 składa się z:-Salon o powierzchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 941 zł/m2)

3
1
58.23 m2
1984
15889213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845992 15889213 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju ok. 20 m² podzielonego ścianką działową na dwie cz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (17 586 zł/m2)

2
1
29 m2
1935
15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15890673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882916 15890673 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,27m2 składa się z:-salon z wyjściem na ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 193 zł/m2)

2
1
49.27 m2
2007
15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15890672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882888 15890672 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zaniemyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy)Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni użytkowej 21 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (19 051 zł/m2)

1
1
24.67 m2
1956
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025