• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 923

15889213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845992 15889213 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju ok. 20 m² podzielonego ścianką działową na dwie cz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (17 586 zł/m2)

2
1
29 m2
1935
15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15890673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882916 15890673 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,27m2 składa się z:-salon z wyjściem na ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 193 zł/m2)

2
1
49.27 m2
2007
15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15890672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882888 15890672 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zaniemyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy)Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni użytkowej 21 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (19 051 zł/m2)

1
1
24.67 m2
1956
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009
15890564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879187 15890564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,87m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-tr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 019 zł/m2)

3
1
49.87 m2
1970
15890563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879186 15890563 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Romańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,14m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-ła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 960 000 PLN (27 944 zł/m2)

3
1
70.14 m2
2006
15890510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879095 15890510 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Icchoka Lejba PerecaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,07 m2 składa się z:-Salon – 15.62 m2,-Pokój...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 226 zł/m2)

3
1
48.07 m2
1971
15890509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879094 15890509 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,84m2 składa się z:-Sypialnia - 12.57m2,-Hol - 3...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 040 zł/m2)

2
1
42.84 m2
2020