• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 936

15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928
15862396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy metrze | balkon | Bródno 27225669 15862396 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.Idealna propozycja dla inwestora lub os...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 000 PLN (12 974 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15861585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208399 15861585 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Mikroapartament inwestycyjny 15 m² Wola Balkon Garaż podziemnyCena za m²: 24 000 złPowierzchnia: 15 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 6Rynek: wtórnyRodzaj zabudowy: blokStan: w pełni umeblowane, gotowe d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

360 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
15 m2
2019
15853536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052124 15853536 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną.Nieruchomość została wykończona w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (19 821 zł/m2)

2
1
56 m2
2020
15890611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882443 15890611 Mieszkanie na wynajem – Ożarów Mazowiecki, przestronne 2 pokoje z balkonem. Z przyjemnością zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 46,93 mkw. położonego na nowym osiedlu, w spokojnej okolicy w Ożarowie Mazowieckim.M...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2018
15888835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830296 15888835 Mieszkanie 50 m znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku .Zabytkowa kamienica , wybudowana w latach 1935-36. W budynku został przeprowadzony remont generalny. Wymieniono wszystkie media (co, gaz, woda).Rozkład :- dwa pokoje 22 m kw i 15 m kw-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1935
15883741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675614 15883741 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Zegadłowicza.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie o powierzchni 57 m² znajduje się na 3. (ostatnim) pię...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 965 zł/m2)

2
1
57 m2
1957
15873023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511168 15873023 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, położony na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku. Bardzo dobry stan techniczny i wizualny - nieruchomość by...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2015
15870629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27434754 15870629 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! KLUCZE W AGENCJI !!! Zadzwoń pod 507-19-10-10 !!!Piękne i ustawne mieszkanie w kameralnym budynku z 1996r na ulicy Topolowej w Mysiadle. Usytuowane na kameralnym, zadbanym osiedlu.Gotowe do zamieszkania - sprzedaw...

Mysiadło (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

795 000 PLN (12 231 zł/m2)

3
1
65 m2
1996