• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 884

15872477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495378 15872477 Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie mieszkanie niedaleko parku Pola Mokotowskie. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, pięknie zagospodarowanym ogrodniczo. Z salonu piękny widok na starodrzew. Niskie zabudowania. Na terenie osiedla całodobo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (86 zł/m2)

3
2
81 m2
2006
15841259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788334 15841259 Mieszkanie z potencjałem w sercu Pragi-Północ — ul. Wiosenna 2, Warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania z dużym balkonem i piwnicą, usytuowanego przy ul. Wiosennej 2 — w jednej z najbardziej pożądanyc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15887931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797571 15887931 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto, świetnie skomunikowane, 5min piechota do nowo otwieranej stacj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15798040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161409 15798040 Apartament inwestycyjny, urządzony z dbałością o funkcjonalność, wyposażony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. Lokal zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu na Residence Wolska z recepcją i ochroną zapewnia komfort i bezpieczeństwo mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

419 000 PLN (17 458 zł/m2)

1
1
24 m2
2017
15865258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | po remoncie | Las Bielański 27290398 15865258 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 49m2 składa się:- salon z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (17 327 zł/m2)

2
1
49 m2
1982
15871656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiślany Mokotów | 3 pokoje | ogródek | 27472936 15871656 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedażMieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu Aura Mokotów . To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo, cisze i bliskość natury, a jednocz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 245 000 PLN (21 102 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15886176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749865 15886176 Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia uwagę przyciąga ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń, duże przeszkle...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (23 273 zł/m2)

3
2
55 m2
2016
15830600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26675425 15830600 U W A G A !!! Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Grójeckiej – w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych, ustawnych pokoi, każdy o powierzchni ok. 12 m², ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
33 m2
1955
15844366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26833245 15844366 U W A G A!!! Idealne dla osób szukających komfortu - mieszkanie w zielonym rejonie Sadyby, położone tuż przy malowniczej Bernardyńskiej Wodzie. Bezpośrednie sąsiedztwo natury z kojącym widokiem na wodę i historycznym klimatem Miasta-Ogrodu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (18 545 zł/m2)

2
1
55 m2
2006
15884267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27698390 15884267 Do wynajęcia wyjątkowo estetyczne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 31,35 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 81 na warszawskiej Pradze-Północ. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną zabudową, zadb...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (90 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15779304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 min pieszo do Metra Młynów | Po remoncie | Park 25771035 15779304 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 roku.Atuty mieszkania: - Wysokie sufity, dzięki czemu mieszkanie wydaje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1938
15827830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633333 15827830 Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,2 m², położone u zbiegu ulic Łuckiej i Wroniej, to idealna propozycja dla tych, którzy pragną komfortu i dogodnej lokalizacji. Nowoczesne i przytulne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 581 zł/m2)

4
1
93 m2
1997