• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 884

15877648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575955 15877648 Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej w środku lokalu.Uwaga: powierzchnia po podłodze 102 m², z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
102 m2
2013
15871537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiślany Mokotów | wysoki standard | 3 pokoje 27470388 15871537 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedażnowe, ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Harmonia Mokotów przy Alei Polski Walczącej.Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoki standard, estetykę, najwyższej jakości materiały oraz komfo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 167 000 PLN (25 370 zł/m2)

3
1
46 m2
2025
15741342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24969725 15741342 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 63 m², położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Grupa Lar Przy Woronicza w Warszawie.Atuty nieruchomości:Metraż: 63 m²,Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, ho...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (21 413 zł/m2)

3
1
63 m2
2017
15844139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821550 15844139 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Warszawskim Ursusie!Nieruchomość jest położona na zamkniętym osiedlu Gawra II w budynku z 2000 roku w przy ul....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 900 PLN (12 902 zł/m2)

3
1
62 m2
2000
15870590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432732 15870590 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Szczegóły pod nr 884-884-151OKAZJA !!! IDEALNA INWESTYCJA W CENTRUM WARSZAWAY !!!Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok w ścisłym Centrum Warszawy. Idealne zarówno na cele mieszkaniowe, i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (21 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1960
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928
15841255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788320 15841255 Oferujemy Państwu wyjątkowe, eleganckie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64 m², położone na prestiżowym Starym Mokotowie — zaledwie kilka minut spacerem od Łazienek Królewskich. To miejsce, które łączy spokój zielonej okolicy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1963
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15887138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27778949 15887138 5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem na Mokotowie – ul. św. Bonifacego 92, StegnyNa sprzedaż unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96,7 m², powstałe z połączenia dwóch lokali, położone w jednej z zielonych i spokojnych części War...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 000 PLN (19 545 zł/m2)

5
1
96.7 m2
2000
15858960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27159682 15858960 Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy.Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany.Większość mebli wykonana na zamówienie.Piękne drewniane podłogi, zastosowane kolory i spójny styl wyposażenia i elementów dekoracyjnych...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (85 zł/m2)

2
1
55 m2
2025