• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 822

15886861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27770461 15886861 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio! piękne mieszkanie 42m2 elegancja i cisza na Starym Mokotowie .Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy ,Wszystkie okna wychodzą na ciche podwórko otoczone ziele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (22 548 zł/m2)

2
-
42 m2
1955
15881233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne/Piwnica/9-piętro 27625654 15881233 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 1973. Budynek ma nieregulowane grunty przez co nie ma zał...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15829227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ul.Ożarowska 26617977 15829227 Posiadam do  sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,60m2, znajdujące się  na warszawskiej Woli przy ul.Ożarowskiej.  Mieszkanie znajduje się w budynku po remoncie elewacji . Budynek został ocieplony a klatka odnowiona.Mieszkanie znajduję się na pa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (17 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1957
15853750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27058690 15853750 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo płatnym 50 000 zł ). Mieszkanie znajduje się w budynku z 2022r p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (17 727 zł/m2)

3
2
66 m2
2022
15428695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła OKAZJA 18360208 15428695 HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- idealne pod inwestycję lub samodzielnego zamieszkania,- wystrój zgody z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
1
31 m2
2024
15820257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Wykończone pokoje w wysokim standardzie 26606926 15820257 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15820258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła OKAZJA! 26607714 15820258 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Możliwość własnej aranżacji: Dostosuj ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15886252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje dwustronne jasne i ciche 27750825 15886252 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Warszawa Wola blisko metra cicho i zielono dwustronne i jasne Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,40 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Pustola na ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

3
-
51 m2
1967
15890162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse z tarasem, 4pokoje, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27873404 15890162 Penthouse z tarasem 14 m² i panoramicznym widokiem na Mokotów od strony południowej.0% prowizji Bez PCC 2% Ostatnie piętro Standard PremiumWyjątkowy penthouse położony na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu biznesowego Mokotowa. T...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (26 774 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15890153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873401 15890153 Komfortowe, dwa pokoje z dużym balkonem, dwustronne, widne i ciche.Nowoczesne, przyjazne, strzeżone osiedle z placami zabaw i niekrępującą odległością sąsiednich budynków.Na powierzchnię 42 mkw. składają się:przestronny salon z dużym oknem oraz wyjśc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15886517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761184 15886517 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – URSYNÓW (ZIELONY)Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ursynów. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (10 610 zł/m2)

4
1
82 m2
1983