• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 822

15820258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła OKAZJA! 26607714 15820258 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Możliwość własnej aranżacji: Dostosuj ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15886252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje dwustronne jasne i ciche 27750825 15886252 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Warszawa Wola blisko metra cicho i zielono dwustronne i jasne Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,40 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Pustola na ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

3
-
51 m2
1967
15890162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse z tarasem, 4pokoje, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27873404 15890162 Penthouse z tarasem 14 m² i panoramicznym widokiem na Mokotów od strony południowej.0% prowizji Bez PCC 2% Ostatnie piętro Standard PremiumWyjątkowy penthouse położony na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu biznesowego Mokotowa. T...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (26 774 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15890153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873401 15890153 Komfortowe, dwa pokoje z dużym balkonem, dwustronne, widne i ciche.Nowoczesne, przyjazne, strzeżone osiedle z placami zabaw i niekrępującą odległością sąsiednich budynków.Na powierzchnię 42 mkw. składają się:przestronny salon z dużym oknem oraz wyjśc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15886517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761184 15886517 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – URSYNÓW (ZIELONY)Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ursynów. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (10 610 zł/m2)

4
1
82 m2
1983
15883851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680311 15883851 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na cichym, zielonym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort, spokój i bezpieczeństwo na co dzień. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i dla osób pracujących zdalnie, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (14 878 zł/m2)

4
1
82 m2
1993
15889287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846624 15889287 Do wynajęcia bardzo zadbane, komfortowe i w pełni umeblowane 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Barei, zaraz przy Światowida.Mieszkanie składa się z:salonu z rozkładaną sofą z szezlongiem,oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni,sypialni z nowym łóżkiem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45 m2
2001
15885091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27717112 15885091 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,42 mkw., z balkonem (7,25 mkw.), położona na 3. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji „Na Okrzei”, zrealizowanej przez Matexi Polska. Mieszkanie jest po odbiorze i pozostaje w stanie dewe...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (23 939 zł/m2)

1
1
33 m2
2024
15881534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637448 15881534 Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny. Praktyczny układ pomieszczeń:Pokój dzienny z balkonem: przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1966
15878714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27596222 15878714 Kawalerka z oddzielną kuchnią na wynajem - Górny MokotówDo wynajęcia przytulna kawalerka położona na 3. piętrze w kamienicy z lat 50., zlokalizowanej na Górnym Mokotowie. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących spokojną okolicę i świetną ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
1950
15890134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypak inwestycyjny mieszkalny, 3-kawalerki 27871989 15890134 Pakiet inwestycyjny na Mokotowie - 3 niezależne kawalerki w jednym lokalu 70 m²8% VAT Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny Bez PCC 2% Bez prowizjiWyjątkowa oferta inwestycyjna w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Warszawy. Funkcjonaln...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (26 364 zł/m2)

3
3
55 m2
2015
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967