• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 822

15890382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876193 15890382 Sienna 93: Twój prywatny azyl w sercu biznesowego Manhattanu WarszawySzukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po godzinach pozwoli Ci o wszystkim zapomnieć? To mieszkanie przy ul. Siennej 93 to rzadkie połączenie wielkomiejskiego szyku ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2000
15890379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 Balkony/Parking/Osiedle Zamknięte/Garderoba! 27876196 15890379 Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- Służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowanym w roku 2004. Nowoczesne osiedle zamknięte z ochroną, monitoringiem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
80 m2
2004
15890380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
duży balkon | metro | parking 27876198 15890380 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią.  Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut pieszo do stacji metra), w budynku z 2016 roku.Mieszkanie usytuowane ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (83 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15890377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876022 15890377 Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres.Ta oferta zdecydowanie do nich należy – i puszcza do czytelnika oko już od pie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (22 651 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15872321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27490234 15872321 To mieszkanie, położone w jednej z najbardziej nowoczesnych i imponujących inwestycji przy Rondzie Daszyńskiego, oferuje komfort życia w miejscu, które funkcjonuje jak samowystarczalne miasto w mieście. To przestrzeń idealna dla osób, które cenią wyg...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (92 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15890359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875890 15890359 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKlasyczny Ursynów przy metrze - 3 pokoje z duszą i potencjałemSzukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość własnej aranżacji? To 3 - pokojowe, dwustronne mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 559 zł/m2)

3
-
59 m2
1984
15881731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27646746 15881731 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (16 768 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15871362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27467675 15871362 WYJĄTKOWE 2 POKOJE PRZY UL. JASNEJ – SERCE WARSZAWY Z PARKINGIEMSłoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia i miejskie udogodnienia. ROZKŁAD: Salon z balkonem -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (24 419 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15870695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437831 15870695 Przestronne, jasne mieszkanie 74,77 mkw Galeria Park MokotówNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,77 mkw, położone na 5. piętrze prestiżowego kompleksu Galeria Park przy ul. Obrzeżnej w sercu Mokotowa. To idealna propozycja dla osób cen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (20 203 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15881732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646747 15881732 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (61 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15612776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22455933 15612776 Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora – idealna lokalizacja!?? Metraż: 38 m² ?? Piętro: 46?? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia?? Dostępne od 16-tego czerwcaNowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizac...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (103 zł/m2)

2
1
38 m2
2022
15888795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825587 15888795 Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją i garażem Bemowo osiedle strzeżone Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z dużą ilością miejsca do przechowywania, położone przy ul. Szeligowska 5 na warszawskim Bemowie. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (66 zł/m2)

3
-
62 m2
2013