• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 822

15849997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26985113 15849997 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15882582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Garaż/Wysoki Standard/Nowe Osiedle/Lotnisko 27671364 15882582 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają się:- salon z aneksem kuchennym, - korytarz z szafą i komodą,- sypial...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15890499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878602 15890499 Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie.Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny zielone tuż przy Parku Dolinka Służewiecka.Składa się z:jasnego i duż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15850741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27005384 15850741 Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią.Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest przygotowane dla nowego właściciela.Zorientowane na dwie strony: kuchnia z dużym oknem na północny-zachód a pokój dzienny oraz sypialnia na południowy-ws...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (19 295 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15885712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27738603 15885712 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15890448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877450 15890448 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KLUCZE DO APARTAMENTU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ DO WYNAJECIA OD ZARAZ Apartament zlokalizowany w samym sercu Mokotowa tuż przy Polach Mokotowskich. Otaczająca bloki zieleń stwarza wyjątkowy klimat w centrum ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (81 zł/m2)

2
1
47 m2
2003
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15885054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716130 15885054 Atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na loggie , dwóch sypialni, kuchni, łazienki, WC hallu. Dodatkowym atutem j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 233 000 PLN (20 213 zł/m2)

3
1
61 m2
2008
15799436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26186777 15799436 Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha OazaOdkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje się przy ul. Kolady, w bliskim sąsiedztwie serca biznesowego Mokoto...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1964
15888853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830508 15888853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23E z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji Osiedle Sakura . Nazwa „Sakura” w jęz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2013
15833941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park 26717372 15833941 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej okolicy warszawskiego Ursynowa, przy ul. ul. Kajakowa 4. To idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (11 759 zł/m2)

2
1
54 m2
1952
15739600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miasteczko Wilanów- M3, balkon, Ip, 2x m.postojowe 24936355 15739600 OFERTA BEZPOŚREDNIA (grzecznościowa), biuro nie pobiera prowizji.Tel. bezpośrednio do właściciela mieszkania: 516*297*162Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1-szym piętrze bloku z 2012r. w Miasteczku Wilanów, prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (18 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2012