• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 825

15848293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935416 15848293 Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy - cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w ...

Warszawa (Wola), Aleja Solidarności

860 000 PLN (20 476 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15879292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612564 15879292 Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54A w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew - 600m. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, okna wychodzą n...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15758805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330804 15758805 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1905 roku na ulicy Lwowskiej. Jest to najstarszy dom na Lwowskiej. Po upadku Powstania Warszawskiego dom został podpalony przez Niemców miotaczami ognia, co spowodowało zawale...

Warszawa (Śródmieście), Lwowska

2 800 000 PLN (31 461 zł/m2)

3
1
89 m2
1905
15852261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27027008 15852261 Oferujemy Państwu do sprzedaży piękne, wysokie (3m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, w Centrum Warszawy, w Alejach Jerozolimskich, w pobliżu placu Starynkiewicza. Do metra Centrum 1,2 km. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze z 4 (budy...

Warszawa (Śródmieście), Aleje Jerozolimskie

1 080 000 PLN (21 600 zł/m2)

3
1
50 m2
1900
15884415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701808 15884415 Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym (na poziomie "-1") zlokalizowane 300m od stacji metra Chrzanów (!), przy ul. Szeligowskiej 39b. Jest to świeżo wybudowany apartamentowiec (...

Warszawa (Bemowo), Szeligowska

3 600 PLN (82 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15876148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532257 15876148 Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, Świętokrzyskiej i Nowego Światu . Kluczowe parametry: Powierzchnia: 40 m&amp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (29 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1952
15698087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24142999 15698087 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem z potencjałem na 4 pokoje przy ulicy Rodziny Połanieckich 27. Mieszkanie jest dwustronne, z oknami na wschód i południowy zachód. Balkon z ładnym widokiem. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny. W miesz...

Warszawa (Bielany), Rodziny Połanieckich

1 050 000 PLN (14 583 zł/m2)

3
1
72 m2
2001
15777245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25733639 15777245 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia blisko Jeziora Czerniakowskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,00 m², położone w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Jeziora Czerniakowskiego. Układ pomiesz...

Warszawa (Mokotów), Bernardyńska

820 000 PLN (15 185 zł/m2)

3
1
54 m2
1977
15820627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649695 15820627 Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie na Kabatach - 5 minut do stacji metra! Prezentujemy Państwu w pełni wykończone, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,4m2 , zlokalizowane na cenionym osiedlu "Kasztanowa Aleja 2" na warszawski...

Warszawa (Ursynów), Jeżewskiego

1 995 000 PLN (19 000 zł/m2)

4
1
105 m2
2005
15799926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26199765 15799926 Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - 50 m od Metra Racławicka Na sprzedaż prezentujemy niezwykle urokliwe, starannie wykończone mieszkanie położone przy kameralnej, zamkniętej uliczce Starego Mokotowa. To propozycja dla os...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (23 281 zł/m2)

3
1
64 m2
1935
15849548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973509 15849548 Do wynajęcia - 2-pokoje 0% prowizji Wola ul. Okopowa Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu CH Arka...

Warszawa (Wola), Okopowa

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
1
33 m2
1966
15861651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27209045 15861651 Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Warszawa, Mokotów Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m² , położone na drugim piętrze 11-piętrowego budynku w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Układ i st...

Warszawa (Mokotów), Woronicza

1 899 900 PLN (19 791 zł/m2)

4
1
96 m2
2005