• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 825

15408451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17875498 15408451 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy, parę kroków (200m) od metra Dworzec Wileński.Mieszkanie o powierzchni 69 mkw. składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia wc. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 159 zł/m2)

3
-
69.2 m2
1885
15393802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17563836 15393802 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę, znajdującą się przy ul. Saskiej. To piękne, słoneczne mieszkanie zapewni Ci komfort i przytulną atmosferę, idealną do codziennego życia.Kluczowe Atuty Mieszkania:Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w atrakc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (18 689 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1978
15354600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16657442 15354600 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m, 10 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Mieszkanie do wprowadzenia bez większych dodatkowych nakładów finansowych.Wysokość pomieszczeń 300cm.Kuchnia w zabudowie.Ekspozycja okien jednostronna.Rozkła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (20 368 zł/m2)

3
1
68 m2
2001
15268989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14307450 15268989 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,87 m, 4 piętro w 11-piętrowym apartamentowcu z 2019 roku.Rozkład mieszkania :- salon- aneks kuchenny- balkon 9m- sypialnia - łazienka. Standard:- klimatyzacja- w przedpokoju szafa - pełne wyposażenie w sprzęty A...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

908 000 PLN (23 977 zł/m2)

2
1
37.87 m2
2019
15210949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 12724439 15210949 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m, parter w 9-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przebudowanym przez dewelopera w 2016 roku.Budynek z ochroną i monitoringiem, ogrodzony, bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób niepełnospra...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (18 393 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15204944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12553497 15204944 Lokal 142,7 m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z 2000roku bez windy. Bemowo ulica Radiowa.Idealnie ciche, słoneczne, bardzo ustawne mieszkanie w dobrym stanie z 2 balkonami i 2 miejscami w garażu podziemnymTuż obok Las BemowskiDobry standard wykończen...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (11 878 zł/m2)

4
1
142.7 m2
2000
14713979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 169223 14713979 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1962 roku.LOKALIZACJA:- Mieszkanie położone w otulinie Starego Miasta, doskonała komunikacja, dostęp do kultury, wszelkiego rodzaju handlu, gastronomii.ROZKŁAD MIESZK...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 295 000 PLN (21 949 zł/m2)

3
-
59 m2
1960
13792439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 100162 13792439 Mieszkanie o metrażu 55 m2 z funkcjonalnym rozstawem pomieszczeń. składa się z 3 pokoi: 18,30 m2 8,30 m2 i 10,60 m2, widnej, oddzielnej kuchni 6,50 m2, łazienki 3,50 m2, przedpokoju 8 m2, dużego balkonu 5,50 m2.Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1975
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993
13342429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1633905 13342429 Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 13.Ekspozycja południowo - zachodnia.Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD i meble.Pokoje o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (29 310 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
14458173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 128873 14458173 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 62,25 m2 na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Warszawy (Wola), ale poza strefą płatnego parkowania. W budynku jest winda!Kamienica z 1956 roku z cegły, po całkowitym remoncie (nowe instalacje, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (20 746 zł/m2)

2
1
67 m2
1956
10477287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 78431 10477287 Do sprzedania luksusowo wykończone, mieszkanie położone na Natolinie.Mieszkanie usytuowane w stosunkowo nowym, kameralnym, strzeżonym osiedlu; w bloku czteropiętrowym.Obiekt monitorowany oraz strzeżony. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standar...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
80 m2
2010