• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 809

14713979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 169223 14713979 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1962 roku.LOKALIZACJA:- Mieszkanie położone w otulinie Starego Miasta, doskonała komunikacja, dostęp do kultury, wszelkiego rodzaju handlu, gastronomii.ROZKŁAD MIESZK...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 295 000 PLN (21 949 zł/m2)

3
-
59 m2
1960
13792439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 100162 13792439 Mieszkanie o metrażu 55 m2 z funkcjonalnym rozstawem pomieszczeń. składa się z 3 pokoi: 18,30 m2 8,30 m2 i 10,60 m2, widnej, oddzielnej kuchni 6,50 m2, łazienki 3,50 m2, przedpokoju 8 m2, dużego balkonu 5,50 m2.Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1975
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993
13342429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1633905 13342429 Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 13.Ekspozycja południowo - zachodnia.Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD i meble.Pokoje o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (29 310 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
14458173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 128873 14458173 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 62,25 m2 na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Warszawy (Wola), ale poza strefą płatnego parkowania. W budynku jest winda!Kamienica z 1956 roku z cegły, po całkowitym remoncie (nowe instalacje, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (20 746 zł/m2)

2
1
67 m2
1956
10477287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 78431 10477287 Do sprzedania luksusowo wykończone, mieszkanie położone na Natolinie.Mieszkanie usytuowane w stosunkowo nowym, kameralnym, strzeżonym osiedlu; w bloku czteropiętrowym.Obiekt monitorowany oraz strzeżony. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standar...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
80 m2
2010
15889761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861238 15889761 Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - 5 min od Metra Ursynów TgQPHd[] TgQPHd[] Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m²TgQPHd[] , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa. KLUCZOWE A...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15890586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27879713 15890586 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia (od 1.07.2026) bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 28,5m2 przy ulicy Batorego w Warszawie (Mokotów) w bloku 15 piętrowym z 3 windami na 7 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (96 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15890551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879370 15890551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest ciche i dobr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 944 zł/m2)

2
-
36 m2
1969
15886256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751108 15886256 Są takie miejsca, które od pierwszych chwil sprawiają, że człowiek myśli: tu mogłoby się dobrze żyć. I to jest właśnie jedno z nich. Przy ul. Włodarzewskiej, w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ochoty, czeka mieszkanie, które łączy k...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (16 591 zł/m2)

3
2
72.33 m2
2007
15861933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217656 15861933 Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Warszawa, Gocław Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze , co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomi...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
49 m2
1980