• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 810

15374207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17090587 15374207 Atelier Residence jest ekskluzywnym budynkiem apartamentowym położonym przy ulicy Bagno, tuż obok Placu Grzybowskiego.W samym centrum Warszawy, a jednocześnie ciche mieszkanie ochrona, marmury, kryształowe żyrandole, grube wykładziny - to opis częśc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (31 944 zł/m2)

1
1
72 m2
2010
15370641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17019191 15370641 Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze .Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind.Mieszkanie składa się z:- trzech niezależnych pokoi: 21.81m, 10.06m, 11.83m- widnej kuchni w zabudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
14715793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 169913 14715793 Do sprzedania mieszkanie, o powierzchni 49 m2, ulokowane na parterze w bloku 6 piętrowym na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch widnych pokoi, wyposażonej kuchni i dużej łazienki z wanną i kabiną prysznicową. Mieszka...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 694 zł/m2)

2
-
49 m2
1999
15386737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17394765 15386737 Mieszkanie dwupoziomowe 100 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.Rozkład mieszkania:I POZIOM- salon z dużą kuchnią i balkonem- łazienka z wanną. II POZIOM- przestronny pokój z obszerną garderobą z oknem, - mała sypialnia- łazienka z prysznicem. Mies...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 210 000 PLN (12 100 zł/m2)

4
2
100 m2
1996
14913227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 4560892 14913227 MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJIWIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW POD NUMEREM TELEFONU 884 884 156 IV i V piętro; 1 sąsiad na klatcePOZIOM ISalon z hallem 43,2m2Pokój 15,3 m2Kuchnia 9,9m2Łazienka 9,5m2Toaleta 1,6m2Korytarz ze schowkiem i schodami 11,2m2+ taras ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (16 972 zł/m2)

5
2
147.3 m2
1999
14770714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 185706 14770714 Idealnie ciche, widne i bardzo ustawne 4- pokojowe mieszkanie 91m na wysokim parterze na kameralnym osiedlu wśród domków jednorodzinnych. Targówek - ZaciszeAktualnie jeden z pokoi jest połączony z kuchnią i pełni funkcję jadalni.Budynek otoczony ogro...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 835 zł/m2)

4
1
91 m2
1995
15386334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17380938 15386334 Mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu; mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w odnowionej i zadbanej kamienicy z windą i monitoringiem.Klatka schodowa z pięknymi drzwiami wejściowymi, doskonale zestawione lastriko i granit, oka...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (25 324 zł/m2)

2
1
49.36 m2
1952
15371858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17042780 15371858 Ciche 3- pokojowe, wyjątkowo ustawne mieszkanie w sąsiedztwie 3 parków : Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło.Trzecie piętro w 3 pietrowym budynku z lat 60ych.Stan : do remontuEkspozycja południowo - wschodnia i północno - zachodnia.Stan : do odśwież...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 075 zł/m2)

3
1
53 m2
1960
15369672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16994892 15369672 Bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29 m2 na osiedlu przy Arkadii (inwestycja Dantex).Składająca się z salonu z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.Bardzo jasna; wyposażona w meble i wszystkie niezbędne sprzę...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

887 000 PLN (30 586 zł/m2)

1
1
29 m2
2015
15297236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15104495 15297236 Wykończony w wysokim standardzie, dwupoziomowy, apartament na Saskiej Kępie. Zlokalizowany na 2 i 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy ul. Lipskiej.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze i poddaszu. Powierzchnia mierzona po podłodze to 101 m kw. Ze ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (29 604 zł/m2)

4
2
101 m2
1939
15390658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17500011 15390658 Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2.Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą infrastrukturą. Jest wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, w pełni sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (31 560 zł/m2)

1
1
25 m2
2020
15225669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13215116 15225669 Mieszkanie 39 m2 na 4 piętrze w bloku 6 piętrowym.Budynek docieplony, posiada izolację fundamentów i nowy dach.Rozkład mieszkania:- Pokój- oddzielna kuchnia- łazienka- balkonStandard mieszkania:- Okna PCV- kuchnia w zabudowie- łazienka z kabiną pry...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (16 410 zł/m2)

1
1
39 m2
2007