• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 809

15663023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511787 15663023 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z 2013 roku.Blok posiada swoje wewnętrzne patio dostępne dla wszystkich mieszkańców. Budynek jest objęty całodobowym monitoringiem, a mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe.Miesz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 839 zł/m2)

2
1
56 m2
2013
15662968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511375 15662968 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, 4 piętro w bloku.Mieszkanie składa się z:- trzech oddzielnych pokoi- oddzielnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju- balkon .Standard:- System filtracji wody umożliwiający bezpieczne spożycie wody pitnej- Wszys...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (13 643 zł/m2)

3
1
70 m2
1988
15640581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23067528 15640581 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m, 5 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2023 roku.Mieszkanie składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym,- Sypialni,- przedpokoju,- łazienki,- tarasu.Wysoki standard wykończenia wnętrza. Lokalizacja:- P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (29 048 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15573936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21620659 15573936 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,35 m, 2 piętro w 2-piętrowym bloku.Na osiedlu znajduje się dużo terenów zielonych , place zabaw dla dzieci , boisko, siłownia oraz miejsca do rekreacji i wypoczynku. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju , - ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

677 000 PLN (15 617 zł/m2)

2
1
43.35 m2
1986
15570762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21550653 15570762 Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe i autobusowe. Tuż obok kawiarnie, restauracje, liczne sklepy i punk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1972
15564776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21441819 15564776 Komfortowy 5-pokojowy apartament o powierzchni 122,8 m znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łuckiej na ostatnim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1997 roku z windą i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Jest to jedyny apartament na pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (24 422 zł/m2)

5
2
122.8 m2
1997
15505905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20066330 15505905 Nowy apartament położony na ekskluzywnym osiedlu Apartamenty Solipska, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera Dom Development. Kameralne osiedle wyróżnia się niską, 3-piętrową zabudową, która tworzy wyjątkową atmosferę w niedalekiej odległości o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

838 000 PLN (23 539 zł/m2)

2
1
35.6 m2
2023
15440759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18613925 15440759 Mieszkanie 42m na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. W bloku są wymienione nowe windy, klatka schodowa jest w trakcie odnawiania.Mieszkanie jest po generalnym remoncie .Wszystkie pokoje są w pełni umeblowane.Kuchnia jest wyposażona w podstawowe sprzęty i...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
15375146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17092208 15375146 Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,10 m, 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą.Lokal wyposażony jest w pakiet antysmogowy i kompleksowy system zarządzania mieszkaniem inteligentny dom.Mieszkanie w stanie deweloperskim.Rozkład mieszkania:-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (14 286 zł/m2)

4
1
58.1 m2
2023
15374207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17090587 15374207 Atelier Residence jest ekskluzywnym budynkiem apartamentowym położonym przy ulicy Bagno, tuż obok Placu Grzybowskiego.W samym centrum Warszawy, a jednocześnie ciche mieszkanie ochrona, marmury, kryształowe żyrandole, grube wykładziny - to opis częśc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (31 944 zł/m2)

1
1
72 m2
2010
15370641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17019191 15370641 Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze .Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind.Mieszkanie składa się z:- trzech niezależnych pokoi: 21.81m, 10.06m, 11.83m- widnej kuchni w zabudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
14715793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 169913 14715793 Do sprzedania mieszkanie, o powierzchni 49 m2, ulokowane na parterze w bloku 6 piętrowym na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch widnych pokoi, wyposażonej kuchni i dużej łazienki z wanną i kabiną prysznicową. Mieszka...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 694 zł/m2)

2
-
49 m2
1999