• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 806

15506001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 20068376 15506001 Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe 120 m² Centrum Warszawy 12. piętro Winda Loggia Garaż podziemnyNa sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120 m², usytuowane na 12. piętrze w nowoczesnym budynku z 2005 roku, w sam...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (16 529 zł/m2)

10
2
121 m2
2005
15433430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18433678 15433430 Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu.Mieszkanie usytuowane jest na 12 piętrze 17 piętrowego budynku.Mieszkanie o łąc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (24 627 zł/m2)

1
1
26.8 m2
1965
15699962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24178625 15699962 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m, 4 piętro w kamienicy bez windy.Kamienica zbudowana w latach 4050 jako plomba. Mieszkanie do odświeżenia , remontu.Okna PCV.Łazienka z kabiną prysznicową.Rozkład mieszkania :- Pokój z kuchnią- łazienka- przedp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (22 051 zł/m2)

1
1
39 m2
1950
15692322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24040681 15692322 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku.Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkanie jest w pełni ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (23 421 zł/m2)

2
1
38 m2
2022
15691518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24018419 15691518 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2023 roku (winda). Inwestycja wykonana w technologii tradycyjnej (cegła).Mieszkanie w stanie deweloperskim – idealne do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2023
15687326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23962786 15687326 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m, parter w bloku z 1950 roku.Dużo zieleni wokół, blisko wszystkie sklepy, szkoły, park Skaryszewski (vis a vis), poczta, apteka, 8 minut do Centrum. Z przodu i z tyłu miejsce na ogródek.Mieszkanie po remoncie k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

818 000 PLN (17 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15642676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23122634 15642676 WIĘCEJ INFORMACJI POD NR 884 884 175Duze przestrzonne mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem, usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Znany warszawski adres - ulica Poznańska.Prestiżowa, modna i bardzo pożądana lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (24 667 zł/m2)

2
-
75 m2
1927
15618840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22574008 15618840 Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90 m, 2 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku.Zamknięte osiedle z monitoringiem.Ochrona 247.Plac zabaw dla dzieci na terenie osiedla.Mieszkanie świeżo po odnowieniu, gotowe do zamieszkania bez żad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (21 667 zł/m2)

4
1
90 m2
2013
15426588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18307408 15426588 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 108 m, 3 piętro w apartamentowcu z windą.Rozkład mieszkania:- taras 40m- kuchnia w aneksie- salon- dwie sypialnie - łazienka- druga łazienka przy sypialni + garderoba .Standard mieszkania :- bardzo dobry, nierucho...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (17 130 zł/m2)

3
2
108 m2
2015
15680933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23840284 15680933 Mieszkanie 30m na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1930 roku.Budynek znajduję się na terenie zamkniętym, niedawno został ocieplony, odnowione zostały również klatki schodowe i piwnice.Lokal został wyremontowany w całości:- nowa jest instalacja ele...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15536382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20752654 15536382 Więcej informacji pod tel. 884-884-185.Nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i cichej części Ursusa - Szamoty, przy ulicy Silnikowej, na osiedlu Ursa Sky. Mieszkanie wyróżniające się wysokim standardem wykończenia, w pełni wypos...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 620 000 PLN (18 837 zł/m2)

4
2
86 m2
2022
15479674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19493786 15479674 4 pokojowy apartamnent o wyjątkowo dobrej energii. Widny, idealnie cichy, przestronny , z OGRODEM, dwoma miejscami w garażu i 2 komórkami lokatorskimiMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z 2003 roku. Osiedle zamknięte, strzeżone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 130 000 PLN (14 864 zł/m2)

4
2
143.3 m2
2003