• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 800

15829846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646689 15829846 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- kuchnia - sypialnia- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , do od...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (19 208 zł/m2)

2
1
49.98 m2
1998
15813639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26563201 15813639 Powierzchnia mieszkania 54.5m2 , 4 pokojowe , na 4 ostatnim piętrze.Rozkład mieszkania :- 4 oddzielne pokoje (duża możliwość zmiany układu mieszkania)- oddzielna, widna kuchnia- duży korytarz- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy piwnica 6m2.Lok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 661 zł/m2)

4
1
54.5 m2
1969
15800240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210341 15800240 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 m, 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku.Kompleks jest chroniony 247.Mieszkanie składa się z :- przestronnego połączonego z tarasem salonu, wyposażonego w klimatyzację- korytarz łączący kuch...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
117 m2
2005
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15688449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23989439 15688449 Mieszkanie dwupoziomowe 90.86m na 67 piętrze w bloku z 2018 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- dwie sypialnie- kuchnia w aneksie- dwa balkony - dwie łazienki- garderoba.Mieszkanie do odświeżenia . Stan techniczny dobry.Kuchnia umeblowana .Klim...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 777 000 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
90.86 m2
2018
15677346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23787766 15677346 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m, 5 piętro w bloku z 1988 roku.Mieszkanie o powierzchni 20 m2.Mieszkanie do remontu.Łazienka glazura, terakota.Okna PCV.Czynsz administracyjny wynosi 400zł.Mieszkanie własnościowe.PARKING- ogólnodostępny.OKOLIC...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
20 m2
1988
15507984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20111968 15507984 Oferta inwestycyjna (pełna własność)6 mieszkań, w tym: 5 kawalerek (jedna z balkonem) oraz 1 mieszkanie dwupokojowe.Kawalerki są wynajęte, a ROI po kosztach wynosi 6,7%.Dodatkowo do mieszkania należy dokupić:- Garaż z 4 miejscami postojowymi – 100 00...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 000 PLN (11 012 zł/m2)

6
6
165.27 m2
2006
15445790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18736348 15445790 Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (Wawer).Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (33,42m2)- sypialni (15,43...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 842 zł/m2)

3
1
79.47 m2
2007
15699905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24178624 15699905 Mieszkanie 60,31 m. 3 pokojowe , mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowymTeren ogrodzony wejście z domofonem.Blok zbudowany w 2005 r.z pustaków gazobeton ocieplony styropianem i tynkiem mineralnym przez Developera.Mieszkanie składa się z:- otwar...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 760 zł/m2)

3
1
60.32 m2
2005
15682477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23878308 15682477 Mieszkanie na pierwszym piętrze, 4-piętrowego odnowionego budynku.Budynek z lat 70 bez windy.Mieszkanie składa się z :- salonu (ok. 15 m2) z wyjściem na loggię - sypialni (ok. 10,5m2), - drugiej sypialni lub gabinetu z oknem na loggię i okoliczną zie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (15 446 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1970
15677310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23787765 15677310 Mieszkanie 56m2 na 4 ostatnim piętrze w bloku na osiedlu zamkniętym w Wesołej..Rozkład mieszkania :- dwie sypialnie- salon z aneksem kuchennym.- łazienka - balkon.Mieszkanie do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych .Kuchnia w zabudowie.Ła...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
56 m2
2023
15666899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23591261 15666899 Mieszkanie 29 m² na parterze (z prywatnym małym ogródkiem).Prestiżowa rezydencja z monitoringiem 24h i luksusowymi udogodnieniami.Układ: - sypialnia - kuchnia - łazienka- ogródek 10.42m.Gotowe do zamieszkania.Do mieszkania przynależy miejsce postojo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (26 207 zł/m2)

1
1
29 m2
2017