• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 768

14458173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 128873 14458173 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 62,25 m2 na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Warszawy (Wola), ale poza strefą płatnego parkowania. W budynku jest winda!Kamienica z 1956 roku z cegły, po całkowitym remoncie (nowe instalacje, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (20 746 zł/m2)

2
1
67 m2
1956
10477287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 78431 10477287 Do sprzedania luksusowo wykończone, mieszkanie położone na Natolinie.Mieszkanie usytuowane w stosunkowo nowym, kameralnym, strzeżonym osiedlu; w bloku czteropiętrowym.Obiekt monitorowany oraz strzeżony. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standar...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
80 m2
2010
15889761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861238 15889761 Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - 5 min od Metra Ursynów TgQPHd[] TgQPHd[] Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m²TgQPHd[] , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa. KLUCZOWE A...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15890586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27879713 15890586 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia (od 1.07.2026) bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 28,5m2 przy ulicy Batorego w Warszawie (Mokotów) w bloku 15 piętrowym z 3 windami na 7 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (96 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15890551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879370 15890551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest ciche i dobr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 944 zł/m2)

2
-
36 m2
1969
15886256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751108 15886256 Są takie miejsca, które od pierwszych chwil sprawiają, że człowiek myśli: tu mogłoby się dobrze żyć. I to jest właśnie jedno z nich. Przy ul. Włodarzewskiej, w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ochoty, czeka mieszkanie, które łączy k...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (16 591 zł/m2)

3
2
72.33 m2
2007
15861933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217656 15861933 Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Warszawa, Gocław Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze , co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomi...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15856081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083144 15856081 Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie , wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz . Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. ...

Warszawa (Praga-Południe), Międzynarodowa

830 000 PLN (18 043 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15881190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625333 15881190 PRESTIŻOWY ADRES W SERCU WARSZAWY - UL. WSPÓLNA 3,2 m WYSOKOŚCI NISKI CZYNSZ Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy - Śródmieściu Południowym. Dwustronne, klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej ...

Warszawa (Śródmieście), Wspólna

1 000 000 PLN (23 810 zł/m2)

1
1
42 m2
1950
15848293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935416 15848293 Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy - cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w ...

Warszawa (Wola), Aleja Solidarności

860 000 PLN (20 476 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15879292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612564 15879292 Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54A w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew - 600m. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, okna wychodzą n...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

888 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1972