• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 810

15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 499 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (13 627 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15801168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 pokoje z widokiem | Mokotów | Śniardwy 26228314 15801168 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Śniardwy 2Metraż: ok. 36 m²Piętro: 910 (blok z windą)Liczba pokoi: 2Czynsz najmu: 3 000 złmies.Czynsz administracyjny: ok. 700 złmies. Dodatkowe opłaty: prąd i gaz według zużyciaKaucja: 5000 złDos...

Warszawa (Stary) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15801033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - mieszkanie 63 m2 26224473 15801033 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45KPiętro: 12Rok budowy: 2002Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez KWCena: 799 000 złCzynsz: 0 złZarządca: WspólnotaOPIS MIESZKANIA:Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkan...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15889709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy |63m 27859022 15889709 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1984
15881323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIEŃ OTWARTY! Dla rodziny lub inwestycja! 27628259 15881323 Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.!Lokalizacja: Stara Miłosna ulica Gościniec 86Metraż: Pow całkowita 147mkw + Loggia ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 075 000 PLN (7 313 zł/m2)

5
2
147 m2
1999
15867577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa | 37 m² z widokiem na zieleń 27347910 15867577 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8Metraż: 37,18 m²Piętro: 13Rok budowy:1961Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystąCena: 649 000 złCzynsz: 808 złDodatkowo: piwnica ok. 5,8 m²OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na sprz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 541 zł/m2)

1
1
37 m2
1961
15860802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184506 15860802 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15858960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27159682 15858960 Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy.Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany.Większość mebli wykonana na zamówienie.Piękne drewniane podłogi, zastosowane kolory i spójny styl wyposażenia i elementów dekoracyjnych...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (85 zł/m2)

2
1
55 m2
2025
15810180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | 81 m² | 3 pokoje | Poddasze 26406754 15810180 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14CMetraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m²Piętro: 33 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze)Liczba pokoi: 3Balkon: ok. 6 m²Rok budowy: 2002Stan prawny: peł...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
2
81 m2
2002
15885712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27738603 15885712 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15890448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877450 15890448 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KLUCZE DO APARTAMENTU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ DO WYNAJECIA OD ZARAZ Apartament zlokalizowany w samym sercu Mokotowa tuż przy Polach Mokotowskich. Otaczająca bloki zieleń stwarza wyjątkowy klimat w centrum ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (81 zł/m2)

2
1
47 m2
2003
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019