• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 802

15445790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18736348 15445790 Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (Wawer).Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (33,42m2)- sypialni (15,43...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 842 zł/m2)

3
1
79.47 m2
2007
15699905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24178624 15699905 Mieszkanie 60,31 m. 3 pokojowe , mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowymTeren ogrodzony wejście z domofonem.Blok zbudowany w 2005 r.z pustaków gazobeton ocieplony styropianem i tynkiem mineralnym przez Developera.Mieszkanie składa się z:- otwar...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 760 zł/m2)

3
1
60.32 m2
2005
15682477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23878308 15682477 Mieszkanie na pierwszym piętrze, 4-piętrowego odnowionego budynku.Budynek z lat 70 bez windy.Mieszkanie składa się z :- salonu (ok. 15 m2) z wyjściem na loggię - sypialni (ok. 10,5m2), - drugiej sypialni lub gabinetu z oknem na loggię i okoliczną zie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (15 446 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1970
15677310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23787765 15677310 Mieszkanie 56m2 na 4 ostatnim piętrze w bloku na osiedlu zamkniętym w Wesołej..Rozkład mieszkania :- dwie sypialnie- salon z aneksem kuchennym.- łazienka - balkon.Mieszkanie do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych .Kuchnia w zabudowie.Ła...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
56 m2
2023
15666899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23591261 15666899 Mieszkanie 29 m² na parterze (z prywatnym małym ogródkiem).Prestiżowa rezydencja z monitoringiem 24h i luksusowymi udogodnieniami.Układ: - sypialnia - kuchnia - łazienka- ogródek 10.42m.Gotowe do zamieszkania.Do mieszkania przynależy miejsce postojo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (26 207 zł/m2)

1
1
29 m2
2017
15664432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23552901 15664432 Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy Rondzie Wiatraczna. Piętro IV z windą, recepcja z ochroną.W mieszkaniu kuchnia ze sprzętem AGD, zmywarka, piekarnik, płyta, okap, lodówka. Łazienka z prysznicem i pralką.Okna w mieszkaniu z podwójną o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (22 143 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15573892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21619086 15573892 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88 m, 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 2000 roku.Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie:- salon z jadalnią, - kuchnia w pełni wyposażona, - łazienka, - schody. Na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (10 290 zł/m2)

3
2
100 m2
2000
15565211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21450377 15565211 Mieszkanie o powierzchni 80,5 m², zlokalizowanego na ostatnim 12. piętrze.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- 3 sypialnie- balkon- łazienka- osobne WC- przedpokój .Ekspozycja okien:- okna na północny wschód (sypialnia), - kuchnia i salon na południo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (12 086 zł/m2)

4
1
81 m2
1978
15506001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 20068376 15506001 Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe 120 m² Centrum Warszawy 12. piętro Winda Loggia Garaż podziemnyNa sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120 m², usytuowane na 12. piętrze w nowoczesnym budynku z 2005 roku, w sam...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (16 529 zł/m2)

10
2
121 m2
2005
15433430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18433678 15433430 Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu.Mieszkanie usytuowane jest na 12 piętrze 17 piętrowego budynku.Mieszkanie o łąc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (24 627 zł/m2)

1
1
26.8 m2
1965
15699962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24178625 15699962 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m, 4 piętro w kamienicy bez windy.Kamienica zbudowana w latach 4050 jako plomba. Mieszkanie do odświeżenia , remontu.Okna PCV.Łazienka z kabiną prysznicową.Rozkład mieszkania :- Pokój z kuchnią- łazienka- przedp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (22 051 zł/m2)

1
1
39 m2
1950
15692322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24040681 15692322 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku.Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkanie jest w pełni ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (23 421 zł/m2)

2
1
38 m2
2022