• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 805

15680933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23840284 15680933 Mieszkanie 30m na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1930 roku.Budynek znajduję się na terenie zamkniętym, niedawno został ocieplony, odnowione zostały również klatki schodowe i piwnice.Lokal został wyremontowany w całości:- nowa jest instalacja ele...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15536382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20752654 15536382 Więcej informacji pod tel. 884-884-185.Nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i cichej części Ursusa - Szamoty, przy ulicy Silnikowej, na osiedlu Ursa Sky. Mieszkanie wyróżniające się wysokim standardem wykończenia, w pełni wypos...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 620 000 PLN (18 837 zł/m2)

4
2
86 m2
2022
15479674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19493786 15479674 4 pokojowy apartamnent o wyjątkowo dobrej energii. Widny, idealnie cichy, przestronny , z OGRODEM, dwoma miejscami w garażu i 2 komórkami lokatorskimiMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z 2003 roku. Osiedle zamknięte, strzeżone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 130 000 PLN (14 864 zł/m2)

4
2
143.3 m2
2003
15699961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24178623 15699961 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m, 5 piętro w 11-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 roku.Budynek posiada domofon, windę, siłownię, basen, restaurację oraz ogrzewanie miejskie.Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
1
61 m2
2012
15687327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23962787 15687327 Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie , oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a całodobowa ochrona ,Nieruchomość o powierzchni 33 m² położona jest na pierwszym piętrze 16-piętrowego budynku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (22 879 zł/m2)

1
-
33 m2
2020
15663023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511787 15663023 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z 2013 roku.Blok posiada swoje wewnętrzne patio dostępne dla wszystkich mieszkańców. Budynek jest objęty całodobowym monitoringiem, a mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe.Miesz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 839 zł/m2)

2
1
56 m2
2013
15662968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511375 15662968 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, 4 piętro w bloku.Mieszkanie składa się z:- trzech oddzielnych pokoi- oddzielnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju- balkon .Standard:- System filtracji wody umożliwiający bezpieczne spożycie wody pitnej- Wszys...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (13 643 zł/m2)

3
1
70 m2
1988
15640581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23067528 15640581 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m, 5 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2023 roku.Mieszkanie składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym,- Sypialni,- przedpokoju,- łazienki,- tarasu.Wysoki standard wykończenia wnętrza. Lokalizacja:- P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (29 048 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15573936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21620659 15573936 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,35 m, 2 piętro w 2-piętrowym bloku.Na osiedlu znajduje się dużo terenów zielonych , place zabaw dla dzieci , boisko, siłownia oraz miejsca do rekreacji i wypoczynku. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju , - ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

677 000 PLN (15 617 zł/m2)

2
1
43.35 m2
1986
15570762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21550653 15570762 Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe i autobusowe. Tuż obok kawiarnie, restauracje, liczne sklepy i punk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1972
15564776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21441819 15564776 Komfortowy 5-pokojowy apartament o powierzchni 122,8 m znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łuckiej na ostatnim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1997 roku z windą i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Jest to jedyny apartament na pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (24 422 zł/m2)

5
2
122.8 m2
1997
15505905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20066330 15505905 Nowy apartament położony na ekskluzywnym osiedlu Apartamenty Solipska, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera Dom Development. Kameralne osiedle wyróżnia się niską, 3-piętrową zabudową, która tworzy wyjątkową atmosferę w niedalekiej odległości o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

838 000 PLN (23 539 zł/m2)

2
1
35.6 m2
2023