• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 822

15799926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26199765 15799926 Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - 50 m od Metra Racławicka Na sprzedaż prezentujemy niezwykle urokliwe, starannie wykończone mieszkanie położone przy kameralnej, zamkniętej uliczce Starego Mokotowa. To propozycja dla os...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (23 281 zł/m2)

3
1
64 m2
1935
15849548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973509 15849548 Do wynajęcia - 2-pokoje 0% prowizji Wola ul. Okopowa Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu CH Arka...

Warszawa (Wola), Okopowa

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
1
33 m2
1966
15861651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27209045 15861651 Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Warszawa, Mokotów Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m² , położone na drugim piętrze 11-piętrowego budynku w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Układ i st...

Warszawa (Mokotów), Woronicza

1 899 900 PLN (19 791 zł/m2)

4
1
96 m2
2005
15854011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069267 15854011 Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - 65,2 m² Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 1970 roku na warszawskim Rakowcu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, doskonałym do...

Warszawa (Ochota), Stefana Baleya

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15869748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27408255 15869748 Przestronny apartament w sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż przy Parku Krasińskich Na sprzedaż prezentujemy apartament zlokalizowany w prestiżowej i bezpiecznej części Śródmieścia, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz Starego Miast...

Warszawa (Śródmieście), Nowiniarska

2 650 000 PLN (20 703 zł/m2)

4
1
128 m2
1977
15872200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27488119 15872200 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 187,8 m.2. znajdujący się na ostatnim piętrze w 12 piętrowym budynku. Na apartament składają się: - apartament główny o powierzchni 151,7 m.2, połączony z dwóch mniejszych (2 Księgi wieczyste); -...

Warszawa (Ochota), Wacława Sierpińskiego

4 695 000 PLN (25 107 zł/m2)

6
1
187 m2
2000
15889198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846051 15889198 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m²TgQPHd[] , zlokalizowane na 1. piętrzeTgQPHd[] zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal jest w stanie do zamieszkania, na wyposażeniu znajdują się pralka, zmywarka...

Warszawa (Praga-Północ), Starzyńskiego

800 000 PLN (17 391 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15790636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25971734 15790636 Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód...

Warszawa (Bielany), Williama Szekspira

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1977
15469824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19269652 15469824 Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m2 dwupokojowe z balkonem. Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i WC i dwa pokoje , oraz przedpokój. Mieszkanie do remontu. Na podłodze w pokojach drewniana klepka, okna plastikowe. wymieniona został...

Warszawa (Wola), Obozowa

555 000 PLN (14 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1938
15886106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27748266 15886106 Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na zielonej Chomiczówce TgQPHd[] TgQPHd[] Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,63 m²TgQPHd[] , zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na 4. pię...

Warszawa (Bielany), Pablo Nerudy

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15889326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27847324 15889326 Mam przyjemność zaprezentować dwu pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji w sercu Warszawy na ulicy Bonifraterskiej 15. Odległość od Rynku Nowego Miasta 750 m, Rynek Starego Miasta 1,2 km, Ogród Krasińskich 500 m, Rynek Nowego Miasta 850 m, Ryne...

Warszawa (Śródmieście), Bonifraterska

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1957
15890381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Miejsce Postojowe/9piętro/Metro-3min! 27876195 15890381 Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (52 zł/m2)

4
2
135 m2
1999