• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15665091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23567142 15665091 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602 Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,4 m, znajdującą się przy ul. Anielewicza na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze.Kawalerka wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dzięki c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (22 269 zł/m2)

1
1
26 m2
1963
15664217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23546960 15664217 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Mieszkanie po remoncie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej, z aktualnie obowiązującą umową najmu.Otoczenie nieruchomości:Ulica Lewicka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15665089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23567141 15665089 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna!Podstawowe informacje:Przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, usytuowane na ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (15 651 zł/m2)

3
2
83 m2
1985
15688424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23988397 15688424 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPrzedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kinowej 24.Podstawowe ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

654 000 PLN (15 571 zł/m2)

3
1
42 m2
1968
15665085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23567139 15665085 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Przedstawiam Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,8 m, usytuowane na wyższym parterze 3-piętrowego bloku z 1966 roku, zlokalizowanego przy ul. Woronicza. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca zaró...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

879 000 PLN (16 585 zł/m2)

2
1
53 m2
1966
15663814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23538031 15663814 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w odrestaurowanej kamienicy, obok Hali Koszyki.English description belowPodstawowe informacje:To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m składa się z salonu ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (27 926 zł/m2)

3
2
68 m2
1901
15839008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737587 15839008 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkwNieruchomość o powierzchni 48,43m2, w tym rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,53...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (19 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1966
15664581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554476 15664581 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem do centrum. Podstawowe informacje:Mieszkanie do odświeżeniaremontu. Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1959
15663806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23538030 15663806 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIWyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z 1938 roku, tuż przy Nowym Świecie.Podstawowe informacje:Czteropokojowe mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (22 341 zł/m2)

4
1
85 m2
1938
15811833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442995 15811833 Oferta wyłącznie w biurze SDP NieruchomościOpiekun ofertyAgnieszka Grotek tel. 602 101 602Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.Podstawowe informacje:Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (15 311 zł/m2)

2
-
45 m2
2004
15759751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25343985 15759751 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z garderobą Kolonia Wawelberga, WolaMieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, gotowe do zamieszkania.Nieruchomość o powierzchni 68 m składa się z:przestronnego salo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 219 000 PLN (17 926 zł/m2)

2
1
68 m2
1900
15698723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24156282 15698723 Opiekun oferty:Agnieszka Grotek602 101 602Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Chomiczówki na Bielanach! Przestronny balkon - piwnica - miejsce postojowe - osiedle strzeżone - spokojna okolica - ogromne możliwości aranżacyjne Otoczenie Nie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 079 999 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
72 m2
2001