• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15751607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25144443 15751607 Opiekun ofertyHubert Sadowskitel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (129 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15751561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25143916 15751561 Opiekun ofertyIzabela Więcektel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
36 m2
2025
15665034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23566730 15665034 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, do własnej aranżacji.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, które znajduje się na 1 piętrze bu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (13 917 zł/m2)

3
2
60 m2
1976
15665005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23566487 15665005 Opiekun ofertyMichał Ceneckitel. 602-101-602Podstawowe informacje: Lokal mieszkalny w pełni przygotowany do adaptacji, charakteryzujący się dobrym stanem wizualnym i technicznym.Otoczenie nieruchomości:Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierws...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 875 zł/m2)

4
1
80 m2
1975
15664049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23541961 15664049 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602Podstawowe informacje:Wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji w bloku z cegły, w pobliżu Ronda ONZ oraz Ronda Daszyńskiego.Opis nieruchomości:Pięciopokojowe mieszkanie, usytuowane na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 171 zł/m2)

5
2
123 m2
1997
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15751038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25136765 15751038 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602 Dwupokojowe 54 m z oddzielną kuchnią, świetna lokalizacja, Metro Wilanowska, Westfield Mokotów, parking przy budynku.Podstawowe informacje:Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4. piętrze dziesięcio...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (15 370 zł/m2)

2
1
54 m2
1980
15743607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014646 15743607 Opiekun ofertytel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, który stan...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15665016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23566712 15665016 Opiekun ofertyMichał Ceneckitel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 49 m2 na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy do wejścia. Dostępne od ręki.Podstawowe informacje:Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym pi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (31 229 zł/m2)

2
1
48 m2
1955
15752685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173230 15752685 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich. Podstawowe informacje:Mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej w 2022 roku oraz cyklinowaniu parkietu w tym roku ( mar...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (19 091 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15686649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23948457 15686649 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Podstawowe informacje:Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i aranżacji według własnego pomysłu ( w ofercie umieszczono przykładowe wizualizacje). Podzielone jest na dwi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (12 338 zł/m2)

3
1
77 m2
2013
15665094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23567199 15665094 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna!Podstawowe informacje:Przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, usytuowane na ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (15 651 zł/m2)

3
1
83 m2
1985