• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15443623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18676871 15443623 Mieszkanie jest świeżo po remoncie ( wysokość pomieszczeń 2,8 m ), gotowe do wprowadzenia się od zaraz.To prawdziwa SUPER OFERTA! Zapraszam do kontaktu, z miłą chęcią udzielę więcej informacji. :)Lokalizacja mieszkania jest świetna, blisko Centrum M...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (21 094 zł/m2)

3
1
64 m2
1950
15814503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26600095 15814503 APARTAMENT Z PANORAMĄ WARSZAWY OSTATNIE PIĘTRO URSUS SZAMOTY URSUS VITADostępny od ręki.Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,37m², położony na 7., ostatnim piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Ursus Vita, w prestiżowej części U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (14 186 zł/m2)

4
1
86 m2
2026
15846752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26892854 15846752 Elegancki apartament 70 m² z panoramicznym widokiem Puławska 111A 2 loggie 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania z pupilem. Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
70 m2
2011
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15789859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25950435 15789859 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym osiedlu, które cieszy się całodobową ochroną. W sercu osiedla znajd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15786251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900724 15786251 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w SDP Nieruchomości. Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,98 m2, które znajduje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (19 125 zł/m2)

2
1
40 m2
2014
15780107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25797218 15780107 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.Podstawowe informacje:Oferta sprzedaży dotyczy lokalu mieszkalnego użyt...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (12 075 zł/m2)

4
1
106 m2
2002
15768505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547054 15768505 Opiekun oferty: Agnieszka Grotek602 101 6023-pokojowe mieszkanie narożne z 3 komórkami lokatorskimi 76,69 m Podstawowe informacje:Z przyjemnością prezentujemy jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 76,69 m, które łączy funkcjonalność, komfort i dosk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (16 434 zł/m2)

3
1
76 m2
2012
15785742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25891321 15785742 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCICiche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w kamienicy na Ochocie, z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w sąsiedztwie ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
-
40 m2
1960
15789583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25945383 15789583 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Unikatowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie z oddzielna kuchnią jasne i przestronne - ul. Grójecka - 2 pokoje, 69 mkw.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupo...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 000 PLN (16 507 zł/m2)

2
1
69 m2
1929
15776525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25710130 15776525 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,32 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną garderobą !Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 395 000 PLN (25 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1954