• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 884

15811833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442995 15811833 Oferta wyłącznie w biurze SDP NieruchomościOpiekun ofertyAgnieszka Grotek tel. 602 101 602Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.Podstawowe informacje:Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (15 311 zł/m2)

2
-
45 m2
2004
15759751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25343985 15759751 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z garderobą Kolonia Wawelberga, WolaMieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, gotowe do zamieszkania.Nieruchomość o powierzchni 68 m składa się z:przestronnego salo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 219 000 PLN (17 926 zł/m2)

2
1
68 m2
1900
15698723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24156282 15698723 Opiekun oferty:Agnieszka Grotek602 101 602Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Chomiczówki na Bielanach! Przestronny balkon - piwnica - miejsce postojowe - osiedle strzeżone - spokojna okolica - ogromne możliwości aranżacyjne Otoczenie Nie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 079 999 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
72 m2
2001
15888313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27810223 15888313 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Wyjątkowa lokalizacja - trzypokojowe mieszkanie tuż przy Polach Mokotowskich, narożne z trójstronną ekspozycją - południe zachód północ, o powierzchni 61,34 m2.Pods...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 219 000 PLN (19 984 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15887712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792167 15887712 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż 3- pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla or...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 903 zł/m2)

3
1
62 m2
2015
15882114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27657568 15882114 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie.Otoczenie nieruchomości:Bulwary Praskie to nowoczesna inwestycja mieszkan...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15888156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27804152 15888156 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!!!Podstawowe informacje:Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15871699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474369 15871699 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIDwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze BródnoPodstawowe informacje:Przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 zlokalizowane na dzi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1973
15870914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27445464 15870914 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne wyposażenie zapewniają nie tylko stylowy wygląd, ale także wygodę w co...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 655 000 PLN (33 100 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15861508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207478 15861508 Opiekun ofertyMichał Ceneckitel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Trójstronna ekspozycja okien. Kamienica została wybud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 576 000 PLN (19 220 zł/m2)

3
1
82 m2
1938
15858319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146304 15858319 Opiekun ofertyHubert Kask tel. 602 101 602Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz ogromny potencjał lokalizacji, która j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 625 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15852817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27040797 15852817 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu Park Leśny, w bezpośrednim sąsiedztwie z Metrem i Lasem Bródnowskim. Do mie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (19 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2007