• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 885

15712961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24431570 15712961 Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane w stylu nowoczesnym, w wysoki standardzie wykończenia, podłoga - parkie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (63 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15657968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23434301 15657968 Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji, położone stosunkowo blisko stacji metra (ok. 10 min. piechotą od Metra Kabaty). Mieszkanie umeblowane, ładnie urządzone. Kuchnia wyposażona i umeblowana oddzielna, widna. Osiedle strzeżo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (55 zł/m2)

2
-
54 m2
2000
15394299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17570604 15394299 Zapraszam do zakupu 4-pokojowego, dwustronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 74,66 m2, z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,89 m2, z wygodną loggią (6 m2), oraz pięknym widokiem na zielony dziedziniec, w dzielnicy Bemowo. Dojazd ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (12 351 zł/m2)

4
2
74 m2
1983
15884014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27692057 15884014 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Na podłodze w pokojach drewno, w pozostałych pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15871995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27483517 15871995 Na sprzedaż jasny 3 pokojowy apartament, o powierzchni 60 mkw, do którego przynależy ok. 100 metrowy ogródek, miejsce w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie!Mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Położ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 917 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15860837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27184738 15860837 Są adresy, które od pierwszej chwili budują właściwe wrażenie.Merliniego 9 należy właśnie do tej kategorii — dyskretny, prestiżowy, zanurzony w zieleni Starego Mokotowa, a jednocześnie doskonale wpisany w rytm miasta.W kameralnej inwestycji...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (123 zł/m2)

4
2
102 m2
2016
15840811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785537 15840811 atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – na Mokotowie, tuż przy terenach zielonych ogródków działkowych oraz stacji metra Wierzbno.To idealna prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

893 750 PLN (16 551 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15886326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27753758 15886326 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerREZERWACJA DO 15.05Oferta na wyłączność, klucze w biurze.Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej.Mieszkanie po generalnym remoncie w 2015 roku, z wymienion...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
1971
15401117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17714443 15401117 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie 55 m², 3 pokoje, balkon, garaż podziemny – ul. Czerska 18, WarszawaDo wynajęcia jasne, ciche i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Czerskiej 18 w Warszawie....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15443623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18676871 15443623 Mieszkanie jest świeżo po remoncie ( wysokość pomieszczeń 2,8 m ), gotowe do wprowadzenia się od zaraz.To prawdziwa SUPER OFERTA! Zapraszam do kontaktu, z miłą chęcią udzielę więcej informacji. :)Lokalizacja mieszkania jest świetna, blisko Centrum M...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (21 094 zł/m2)

3
1
64 m2
1950
15814503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26600095 15814503 APARTAMENT Z PANORAMĄ WARSZAWY OSTATNIE PIĘTRO URSUS SZAMOTY URSUS VITADostępny od ręki.Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,37m², położony na 7., ostatnim piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Ursus Vita, w prestiżowej części U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (14 186 zł/m2)

4
1
86 m2
2026