• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15870931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447546 15870931 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.2 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Sempołowskiej 3 przy Pl.Zbawiciela.To doskonała propozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 000 PLN (23 186 zł/m2)

2
-
48.52 m2
1953
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15840279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772504 15840279 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 3 pokojowy Apartament wykonany w b.dobrej jakości materiałów o powierzchni 93.94 m2 z w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Grójeckiej na warszawskiej Ochocie.To doskonała propo...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (16 926 zł/m2)

3
-
93.94 m2
1938
15789859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25950435 15789859 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym osiedlu, które cieszy się całodobową ochroną. W sercu osiedla znajd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15786251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900724 15786251 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w SDP Nieruchomości. Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,98 m2, które znajduje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (19 125 zł/m2)

2
1
40 m2
2014
15780107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25797218 15780107 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.Podstawowe informacje:Oferta sprzedaży dotyczy lokalu mieszkalnego użyt...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (12 075 zł/m2)

4
1
106 m2
2002
15768505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547054 15768505 Opiekun oferty: Agnieszka Grotek602 101 6023-pokojowe mieszkanie narożne z 3 komórkami lokatorskimi 76,69 m Podstawowe informacje:Z przyjemnością prezentujemy jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 76,69 m, które łączy funkcjonalność, komfort i dosk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (16 434 zł/m2)

3
1
76 m2
2012
15785742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25891321 15785742 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCICiche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w kamienicy na Ochocie, z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w sąsiedztwie ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
-
40 m2
1960