• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15753109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25190467 15753109 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i autobu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 200 PLN (16 310 zł/m2)

2
1
49 m2
1910
15751038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25136765 15751038 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602 Dwupokojowe 54 m z oddzielną kuchnią, świetna lokalizacja, Metro Wilanowska, Westfield Mokotów, parking przy budynku.Podstawowe informacje:Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4. piętrze dziesięcio...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (15 370 zł/m2)

2
1
54 m2
1980
15750590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25125159 15750590 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i autobu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 800 PLN (17 100 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15743607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014646 15743607 Opiekun ofertytel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, który stan...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15665016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23566712 15665016 Opiekun ofertyMichał Ceneckitel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 49 m2 na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy do wejścia. Dostępne od ręki.Podstawowe informacje:Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym pi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (31 229 zł/m2)

2
1
48 m2
1955
15752875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25179269 15752875 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i autobu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 999 PLN (19 048 zł/m2)

2
1
21 m2
1910
15752880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25179267 15752880 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję.Otoczenie nieruchom...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

458 964 PLN (19 955 zł/m2)

2
1
23 m2
1910
15752685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173230 15752685 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich. Podstawowe informacje:Mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej w 2022 roku oraz cyklinowaniu parkietu w tym roku ( mar...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (19 091 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15750588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25125158 15750588 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Gr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 800 PLN (19 700 zł/m2)

2
1
34 m2
1910
15686649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23948457 15686649 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Podstawowe informacje:Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i aranżacji według własnego pomysłu ( w ofercie umieszczono przykładowe wizualizacje). Podzielone jest na dwi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (12 338 zł/m2)

3
1
77 m2
2013
15673890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23718972 15673890 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Ni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 800 PLN (22 327 zł/m2)

2
-
30 m2
1910
15665094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23567199 15665094 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna!Podstawowe informacje:Przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, usytuowane na ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (15 651 zł/m2)

3
1
83 m2
1985