• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 929

15846752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26892854 15846752 Elegancki apartament 70 m² z panoramicznym widokiem Puławska 111A 2 loggie 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania z pupilem. Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
70 m2
2011
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w dobrze skomunikowanej części miasta, w rejonie Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo. Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku i stanowi dobrą propozycję zarówno do zamieszkania, j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15870931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447546 15870931 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.2 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Sempołowskiej 3 przy Pl.Zbawiciela.To doskonała propozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 000 PLN (23 186 zł/m2)

2
-
48.52 m2
1953
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15840279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772504 15840279 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 3 pokojowy Apartament wykonany w b.dobrej jakości materiałów o powierzchni 93.94 m2 z w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Grójeckiej na warszawskiej Ochocie.To doskonała propo...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (16 926 zł/m2)

3
-
93.94 m2
1938
15800334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26212030 15800334 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i a...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (17 317 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15789859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25950435 15789859 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym osiedlu, które cieszy się całodobową ochroną. W sercu osiedla znajd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

2
-
54 m2
2004