• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 886

15862375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224997 15862375 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w jednej z najlepszych części Mokotowa.Funkcjonalny układ, balkon z zachodnią ekspozycją oraz bliskość terenów zielonych sprawiają, że to idealne miejsce do życia lub inwestycja pod ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (16 825 zł/m2)

3
1
57 m2
1972
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 256 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15701204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24211510 15701204 Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. LOKALIZACJA: NAJLEPSZA ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (23 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15771184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25573255 15771184 Opis: Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rembertowa, w pobliżu Akademii Sztuki Wojennej. Mieszkanie jest w pełni umebl...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (70 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15846421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26887347 15846421 Mieszkanie jest położone w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji ze wspaniałym widokiem, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po remoncie, wykończone nowocześnie w bardzo dobrym standardzie. Trzy szafy wn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (89 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15137281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 10704254 15137281 CICHE, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Z pokoju i kuchni jest wyjście na duży za...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (43 zł/m2)

5
-
134 m2
1999
15877507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570944 15877507 Z przyjemnością proponujemy do zakupu nieruchomość zlokalizowaną w sercu zielonej Białołęki, w sąsiedztwie Wisły. To mieszkanie to połączenie wygody, funkcjonalności i spokojnej okolicy, któr a pozwala mieszkańcom w pełni cieszyć si...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (14 706 zł/m2)

2
-
51 m2
2007
15148676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11011670 15148676 Mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój gospodarczy, kuchnię, łazienkę oddzielna toaletę i 2 balkony. Kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (86 zł/m2)

4
-
92 m2
2000
14558363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2863943 14558363 Mieszkanie dwupokojowe - pokój dzienny 23m2 z wyjściem na balkon ok. 8m2 (zachód), sypialnia 18m2 (wschód), kuchnia oddzielna, widna (wschód), umeblowana i wyposażona (jest lodówka, brak zmywarki), łazienka 5m2 z wanną i pralką oraz oddzielne wc 1,5...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
60 m2
1998
15712961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24431570 15712961 Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane w stylu nowoczesnym, w wysoki standardzie wykończenia, podłoga - parkie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (63 zł/m2)

3
-
86 m2
2008