• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15871995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27483517 15871995 Na sprzedaż jasny 3 pokojowy apartament, o powierzchni 60 mkw, do którego przynależy ok. 100 metrowy ogródek, miejsce w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie!Mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Położ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 917 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15860837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27184738 15860837 Są adresy, które od pierwszej chwili budują właściwe wrażenie.Merliniego 9 należy właśnie do tej kategorii — dyskretny, prestiżowy, zanurzony w zieleni Starego Mokotowa, a jednocześnie doskonale wpisany w rytm miasta.W kameralnej inwestycji...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (123 zł/m2)

4
2
102 m2
2016
15840811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785537 15840811 atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – na Mokotowie, tuż przy terenach zielonych ogródków działkowych oraz stacji metra Wierzbno.To idealna prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

893 750 PLN (16 551 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15886326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27753758 15886326 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerREZERWACJA DO 15.05Oferta na wyłączność, klucze w biurze.Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej.Mieszkanie po generalnym remoncie w 2015 roku, z wymienion...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
1971
15401117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17714443 15401117 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie 55 m², 3 pokoje, balkon, garaż podziemny – ul. Czerska 18, WarszawaDo wynajęcia jasne, ciche i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Czerskiej 18 w Warszawie....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15443623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18676871 15443623 Mieszkanie jest świeżo po remoncie ( wysokość pomieszczeń 2,8 m ), gotowe do wprowadzenia się od zaraz.To prawdziwa SUPER OFERTA! Zapraszam do kontaktu, z miłą chęcią udzielę więcej informacji. :)Lokalizacja mieszkania jest świetna, blisko Centrum M...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (21 094 zł/m2)

3
1
64 m2
1950
15814503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26600095 15814503 APARTAMENT Z PANORAMĄ WARSZAWY OSTATNIE PIĘTRO URSUS SZAMOTY URSUS VITADostępny od ręki.Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,37m², położony na 7., ostatnim piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Ursus Vita, w prestiżowej części U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (14 186 zł/m2)

4
1
86 m2
2026
15846752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26892854 15846752 Elegancki apartament 70 m² z panoramicznym widokiem Puławska 111A 2 loggie 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania z pupilem. Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
70 m2
2011
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15870931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447546 15870931 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.2 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Sempołowskiej 3 przy Pl.Zbawiciela.To doskonała propozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 000 PLN (23 186 zł/m2)

2
-
48.52 m2
1953