• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 183

15742311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z możliwością własnej aranżacji 24989426 15742311 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 41.5 m2, parter10 z windą w budynku z 1973 roku, Bielany, Piaski.Do remontu lub wykończone, idealne dla singlasingielki, pary, małej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchenny...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

622 000 PLN (15 171 zł/m2)

3
-
41 m2
1973
15896818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27988441 15896818 Nowoczesna kawalerka 27 m² po generalnym remoncie, 100 m od metra Wawrzyszew. Niski czynsz 560 zł. Księga wieczysta i możliwość uzyskania kredytu.Opis mieszkaniaNa sprzedaż przytulna, jasna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 27 m², położo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
1
27 m2
1968
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15897385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28001197 15897385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda StaffaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1955
15895302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961804 15895302 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gwiaździstej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,35 m2 składa się z:-salon ok. 19,2 m² z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (16 386 zł/m2)

4
1
68.35 m2
1981
15896388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979274 15896388 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. KluczowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,50m2 składa się z:- 3 pokoi (ok.20 m2, 13 m2, 12 m2), ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 173 zł/m2)

3
1
63.5 m2
1984
15894811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948995 15894811 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,4 m2 składa się z:-salonu pow. ok 22m2,-pokoju po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 901 zł/m2)

3
1
60.4 m2
1977
15897753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009513 15897753 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Antycznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 500 PLN (13 330 zł/m2)

3
1
56 m2
1968
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15894701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948167 15894701 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15894559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944540 15894559 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,7m2 składa się z:-salonu,-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 787 zł/m2)

3
1
50.7 m2
1976