• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 184

15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15893597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915084 15893597 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,9m2.Na poziome wejścia jest - salon ok. 25m2, - osobna, widna kuchnia ok. 7m2, - kibelek z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 234 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15893583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914885 15893583 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15893535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913690 15893535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:-Pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (11 958 zł/m2)

3
1
64.31 m2
2025
15889930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864571 15889930 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda StaffaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1955
15893660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915383 15893660 1-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkowa:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1968
15891404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896675 15891404 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
1
47 m2
1968
15890651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882897 15890651 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,22m2 składa się z:-Pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 359 zł/m2)

3
1
62.22 m2
2025
15724019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24650347 15724019 Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, a dzięki bliskości Lasu Bielańskiego, doskonałej lokalizacji dla osób, kt...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 240 000 PLN (28 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15888560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816815 15888560 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 999 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2020