• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 183

15896818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27988441 15896818 Nowoczesna kawalerka 27 m² po generalnym remoncie, 100 m od metra Wawrzyszew. Niski czynsz 560 zł. Księga wieczysta i możliwość uzyskania kredytu.Opis mieszkaniaNa sprzedaż przytulna, jasna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 27 m², położo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
1
27 m2
1968
15834121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 2 pokoje do remontu, zielona okolica 26711048 15834121 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46m2, piętro 19 z windą, w budynku z 1977r., Bielany Chomiczówka.Do odświeżenia lub remontu, doskonałe dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon;* sypialnia;* od...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
45 m2
1977
15872639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje do remontu, dla rodziny 27499408 15872639 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka.Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem, na flipa.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon, okna o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 263 669 PLN (15 044 zł/m2)

4
-
84 m2
1977
15841605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 2 pokoje z osobną kuchnią 26792266 15841605 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 55,99m2, piętro 715 z windą, w budynku z 1980 r. Bielany, Chomiczówka.Do remontu, super dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
-
55 m2
1980
15878235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje, osobna kuchnia, bez KW 27591392 15878235 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 210, z windą, w budynku z 1983r., Bielany Chomiczówka.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* salo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 000 PLN (15 500 zł/m2)

4
-
80 m2
1983
15830803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 3 pokoje z oddzielną kuchnią 26679005 15830803 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,3 m2, piętro 610 z windą, w budynku z 1980 r., Bielany Wawrzyszew.Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, również inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie to:* salon 22,6m2 z wyjściem na balkon;* 2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 075 zł/m2)

3
-
67 m2
1980
15894523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marymont | 3 pokoje | zieleń | metro 27944419 15894523 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem.Lo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 698 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15896842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | potencjał | Las Bielański 27989009 15896842 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej.Nieruchomość znajduje się 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 54m2 składa się:- salon- kuchnia- syp...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

686 000 PLN (12 704 zł/m2)

3
1
54 m2
1962
15742311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z możliwością własnej aranżacji 24989426 15742311 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 41.5 m2, parter10 z windą w budynku z 1973 roku, Bielany, Piaski.Do remontu lub wykończone, idealne dla singlasingielki, pary, małej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchenny...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

622 000 PLN (15 171 zł/m2)

3
-
41 m2
1973
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15897385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28001197 15897385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda StaffaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1955
15895302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961804 15895302 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gwiaździstej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,35 m2 składa się z:-salon ok. 19,2 m² z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (16 386 zł/m2)

4
1
68.35 m2
1981