• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 996

13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15802080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26255614 15802080 Lokal biurowy 4 pokojowy na Mokotowie (Sielce)Czynsz 70,37 złm2 netto + vat + prądKaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariuszy ochrony. Zapew...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 835 PLN (70 zł/m2)

4
-
54.5 m2
-
15889105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 4 pok 96m2, taras 31m2 Matejki przy Sejmie 27844669 15889105 Dwupoziomowy apartament 96 m² z tarasem 31 m² – ul. Matejki , serce Warszawy. Świeżo po generalnym remoncie.LOKALIZACJA: Ulica Jana Matejki to jeden z najbardziej ekskluzywnych i bezpiecznych punktów na mapie stolicy. Położenie w bezpośrednim sąsiedz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 450 PLN (98 zł/m2)

4
2
96 m2
1966
15889127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845298 15889127 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15889126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845297 15889126 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 628 PLN (74 zł/m2)

2
-
90 m2
2013
15841287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788354 15841287 Dwa pokoje biurowe na parterze w budynku biurowym w Centrum.Układ popokoi zgodny z załączonym rzutem powierzchni.Mieisięczny koszt najmu około: 4 490pln netto.Można wynająć jeden pokój biurowy 32,35 mkw, cena około: 3 150 pln netto.W budynku dostępne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 211 PLN (71 zł/m2)

11
-
45 m2
1995
15889123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845301 15889123 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11,51 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

908 PLN (83 zł/m2)

1
-
11 m2
2013
15889128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845299 15889128 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,69 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 553 PLN (82 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969
15888795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825587 15888795 Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją i garażem Bemowo osiedle strzeżone Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z dużą ilością miejsca do przechowywania, położone przy ul. Szeligowska 5 na warszawskim Bemowie. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (68 zł/m2)

3
-
62 m2
2013
15888385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811354 15888385 Bardzo przestronne, jasne i ciche biuro na Mokotowie.Składa się z 12 pomieszczeń w tym:- 6 osobnych pokoi biurowych - open speace- 2 toalety- kuchnia- magazyn lub serwerownia210m2 powierzchni z oknami od z dwóch storn budynku, po remoncie, wymianie o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (76 zł/m2)

12
-
210 m2
1964