• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 939

15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15742499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Warszawa Wilanów, ul. Europejska 21 wynajem za 5500 PLN 24993745 15742499 Do wynajęcia lokal mieszkalny w domu wolnostojącym na działce o powierzchni 620 m2 do wspólnego użytkowania. Powierzchnia lokalu 90m, położone na 1 piętrze składające się z: 2 sypialni, salonu, kuchni, łazienki, balkonu, przestronnego holu. Media: wo...

Warszawa (Wilanów), ul. Europejska

5 500 PLN (61 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15723799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie przy stacji metra Służew 24638535 15723799 Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie przy stacji METRO SŁUŻEW + miejsce parkingowe na terenie wygrodzonym bezpośrednio pod blokiem zabezpieczonym szlabanem Atutem mieszkania są 2 osobne pokoje: I - 20 m2 z wyjściem na piękny balkon o pow. 4,5 m2; I...

Warszawa (Mokotów), ul. Jana Sebastiana Bacha 26

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15836368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 105,65m² do wynajęcia Dolny Mokotów 26709515 15836368 Wynajem lokalu 105,65m² na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska 21Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowymCzynsz: 70,37 złm² netto + VAT + prąd wg zużyciaKaucja: 2 miesiąceZalety:Całodobowy dostęp, ochrona i monitoring - bezpieczeństwo i komf...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 435 PLN (71 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15836237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 54m² do wynajęcia Dolny Mokotów 26707871 15836237 Wynajem lokalu 54m² na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska okolo 20Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowymCzynsz: 70,37 złm² netto + VAT + prąd wg zużyciaKaucja: 2 miesiąceZalety:Całodobowy dostęp, ochrona i monitoring - bezpieczeństwo i ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (71 zł/m2)

11
-
54 m2
-
15896629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27984415 15896629 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym 2-piętrowym bloku w odległości 7 min. pieszo od stacji PKP Ursus Niedźwiadek. Pierwsza strefa biletowa. Zielona, spokojna okolica z niską zabudową. Dojazd pociągiemSKM d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (76 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15839188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Focus na Lokal/Showroom 26746260 15839188 Szukasz prestiżowej lokalizacji dla swojego showroomu lub nowoczesnego biura? Biurowiec Focus przy Al. Armii Ludowej 26 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów biznesowych w Warszawie. Oferujemy przestrzeń o powierzchni 208 m² + 124 m²  antres...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 230 PLN (91 zł/m2)

11
-
332 m2
-
15836235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Śródmieście - Biuro inne niż wszystkie 26707865 15836235 Brain Embassy Czackiego, Warszawa I                                            Wyjątkowe biuro Z przyjemnością prezentuję nowo otwarte piętro biur serwisowanych  przy ul. Czackiego 1517 w Warszawie. To miejsce stworzone z myślą o firmach, które ceni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 020 PLN (101 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15685295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23915441 15685295 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem.Pokój z aneksem kuchennnym- meble kuchenne- lodówka (biała)- pralka- kuchenka z okapem- rozkładana wersalka- szafa- stolik, 2 krzes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (79 zł/m2)

1
-
28 m2
1970