• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 949

11337521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80909 11337521 BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!200 m. od METRO CENTRUMWielkość biura Od 8 m.kw. do 120 m.kw.. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy.Istnieje możliwość podprowadzenia pionu wodnego lub korzystania z łazienek na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 PLN (55 zł/m2)

11
-
13.8 m2
1878
10910035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80838 10910035 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 18 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 102 PLN (57 zł/m2)

7
-
19.34 m2
1955
10737901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80761 10737901 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 44 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 537 PLN (57 zł/m2)

11
-
44.52 m2
-
10737902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80744 10737902 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 27 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 2 pokoje.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 824 PLN (67 zł/m2)

2
-
27.23 m2
-
10737900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80720 10737900 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 PLN (55 zł/m2)

11
-
15.4 m2
-
10558281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80583 10558281 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 35,7 m2 - 2 pokoje - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jes...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 110 PLN (60 zł/m2)

2
-
35.17 m2
1955
14642831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154729 14642831 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 14 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 PLN (55 zł/m2)

2
-
14 m2
1955
14642763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154723 14642763 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 18 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 PLN (55 zł/m2)

7
-
15.8 m2
1955
12638539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84959 12638539 Do wynajęcia powierzchnia ok. 38 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 546 PLN (67 zł/m2)

2
-
38 m2
1955
12012769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83540 12012769 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 32 m.kw. ( 2 pokoje). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 164 PLN (67 zł/m2)

3
-
32.31 m2
1878
11715521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81238 11715521 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 808 PLN (55 zł/m2)

7
-
32.88 m2
1955
11631237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81133 11631237 Lokal biurowy w centrum Warszawy !!!Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy zagwarantować najwyższe standardy wynajmowanych lokali. Dogodny dojazd za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 302 PLN (70 zł/m2)

4
-
18.6 m2
1960